Morris Community High School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Legend räägib...

2 posters

Go down

Legend räägib... Empty Legend räägib...

Postitamine by Claire McGregor Teis Juul 20, 2010 9:10 pm

Siin on mängu legend. See legend on püsiv ja aja jooksul võib see täieneda. Enne mängu regamist tuleks see kindlasti läbi lugeda ja seda jälgida. Siit legendist võite valida omale tegelase keda mängida. Vaadake siis, et see tegelane juba võetud poleks. Alati võib luua ka tegelase, kellest legendis midagi kirjutatud pole. Siis tuleks saata adminnile PM ja ta kirjutab tegelase legendi sisse. Kindlasti on tegelase puhul oluline see, kust ta pärit on ja kus töötab ning loomulikult ka iseloom ja perekond. Aga kui mõni tegelane legendis meeldib, aga sa tahaks tema juures midagi muuta, siis ka see on võimalik. Kõik on võimalik. Head lugemist.
PS! Vabad tegelased on märgitud rohelise ja võetud tegelased punase värvusega.


Morris on väike linn kus kõik inimesed on omanäolised. Linnakese keskkool on oma intriigide ja kihistumisega võrreldav mõne suurlinna kooliga. Ka siin on kisakooritüdrukud ja jalkatiim.

Kisakoori on keeruline saada, eriti kui sa oled ebapopulaarne õpilane. Kisakoor valitseb kooli ja neil on alati igalpool eesõigus. Nad osalevad igal jalkamängul, ergutades oma tiimi, kuid paljud ei tea, et see on tüdrukutele vaid treeninguks. Pea iga kuu toimuvad võistlused ning Morrise keskkooli kisakoor on alati häid auhindu kogunud. Tüdrukud hoiavad ühte ning neist võivad saada sõbrannad kogu eluks. Ning kõigile, kes nende teel ees seisavad, on nad vaenlased kogu eluks.

Jalkatiim koosneb kooli popimatest kuttidest. Tiim saab kisakooriga väga hästi läbi, koos toimuvad ühised peod ja niisama koosistumised. Kui kisakoor ergutab jalkatiimi nende võistlustel, reisivad jalkakutid tihti ka tüdrukute võistlustele kaasa, et neile kaasa elada. Pärast iga mängu toimub kellegi majas pidu vaid valitud seltskonnale ja suve alguses renditakse kuskil suurem maja koolilõpupeoks. Jalkatiimis olevad kutid saavad omavahel hästi läbi ja hängivad koos ka väljaspool kooli ning trenni. Nad austavad üksteist ning vihkavad neid, kes teistele noa selga löövad.

Kumbaski tiimis ei austata allaandjaid ning ebapopulaarsed on nende jaoks nähtamatus.

Ebapopulaarsed õpilased ehk nn. alamklass teevad kõik, et püsida oma nähtamatus staatuses. Valdav enamus on enda olukorraga leppinud, olenemata sellest, kuidas ta ebapopulaarsete hulka sattus. Mõni on sinna sündinud ja mõni kõrgelt redelilt alla potsatanud. Vaid peast segased õpilased julgevad kisakoorile vastu hakata, sest see ei lõpe kunagi hästi.

Selline see keskkool kord on. Live it, love it, play it.

---

Linna juhib linnapea Nicole Claire McGregor. Claire on sündinud ja kasvanud siinsamas linnas. Ta käis siin koolis ja armus keskkoolis mehesse, kellega ta peale keskkooli abiellus. Neil on ühised tütred. Linnapea on rahuliku ja mõistva loomuga. Naisele meeldib aega veeta oma perega.

Linnapea abikaasa John McGregor on samuti sündinud ja kasvanud siin linnas. Ta töötab pangas, mida omab tema isa. John on iseloomult karm, aga õiglane. Tema onu on sõjaväelane ja sealt pärineb ka Johni karm loomus. Perekonda mees kaitseb ja hoiab, olulisel kohal on talle traditsioonid.

Emma McGregor on linnapea tütar. Ta on sündinud kuldlusikas suus. Olgem ausad, neidis on ära hellitatud ja ülbe loomuga. Ta on harjunud saama mida tahab ja kuna ta on linnapea tütar ei pea ta kuigi palju pingutama, et oma tahtmist saada. Tüdruk ei salli reetmist ja selja keeramist, sestap võib ta vahel inimestega eriti julm olla. Tegelikult peitub tüdrukus ka lahke pool, aga selle avastamiseks on pikk tee ees.

Lexie McGregor on linnapea tütar, Emma noorem õde. Neidis õpib põhikoolis. Ta kuulub juba kisakoori noorte rühma ja kooli popimate hulka, aga seda põhikoolis. Tüdruk on enesekindel ja julge.

Julie Louise McCarthy on Morrise keskkoolis inglise kirjanduse õpetaja. Ta on sündinud ja kasvanud Inglismaal, kuid kolis Morrisesse, kui tema kaksikutest lapsed kaheaastased olid. Õpetajana on ta range ja nõuab õpilastelt täpsust. Linnapeaga on neil head suhted.

Carl McCarthy on sündinud ja kasvanud Inglismaal, Londoni äärelinnas, seal kohtus ta ka oma abikaasaga. Mees on tunnustatud arhitekt, kes reisib palju. Ta armastab väga oma peret ning arvab, et lastele on parim just väikelinna keskkond.

Taylor Lisa McCarthy on inglise kirjanduse õpetaja tütar. Ta käib samuti Morrise keskkoolis. Neid on parim sõbranna linnapea tütrega. Oma loomult pole ta nii ülbe ja on tegelikult vägagi salliv, aga sõpruse nimel ei hakka ta Emmat õpetama. Tütarlaps on väga hea sõber ja hoiab ning toetab oma sõpru alati.

Tyler Carlos McCarthy on Julie poeg ja Lisa kaksikvend. Ja jah, ka tema käib Morrise keskkoolis. Noormees on osav jalgpallur, kuid kooli tiimis ei mängi, sest tal tekkisid lahkhelid tiimi kapteniga. Tyler on väga tolerantne ja sestap kooli popimatega ei suhtle. Kunagi sai ka tema Emmaga läbi, aga lahkhelid Ryaniga lõhkusid selle sõpruse. Noorukil oli kunagi crush Emmasse.

Joe Carter on sündinud ja kasvanud Morrises, ta omab linna jõe kaldal väikest söödapoodi. Mees on lahke ja rahuliku loomuga, alati abivalmis. Ta on linnarahva teadmata ka sõdur USA armees.

Samantha Carter Joe Carteri tütar. Alati abivalmis, kui on vaja isa aidata. Tüdruku ema suri mitmeid aastaid tagasi, kuid Sam näeb sellele vaatamata tugev välja. Kunagi sai hästi läbi Lisa ja Emmaga, kuid leidis, et nende sõprus pole tema jaoks ja sellest ajast peale hoiab neist eemale, aga just see ärritab Emmat kõige enam. Tõelistele sõpradele on neid siiski alati truu ja toeks.

Ethan Holdev sündinud ja kasvanud Morrises. Tal on naine ja poeg. Mees omab kohalikku bensiinijaama ja on sellega teeninud korraliku kopika.

Kimberly Holdev on Ethani naine ja ka tema on kohalik. Naisel on väike juuksuriäri, praeguseks ta seal enam ise ei tööta vaid loeb lihtsalt raha kokku. Ethaniga on neil poeg Ryan.

Ryan Holdev kooli jalgpalli meeskonna kapten. Kuulub popimate õpilaste sekka, liigub põhiliselt ringi oma meeskonnaga. Üleolev, suhtub teistesse eelarvamusega. Ryan ei saa absoluutselt läbi Tyleriga. Noormehel on sügavad tunded Emma vastu.

Kathrine Caldwell, uustulnuk linnas. Naisel on teismeline tütar, kes käib Morrise keskkoolis. Nad kolisid siia hiljuti ja naine töötab baaris ettekandjana. Kathrine'il on probleeme alkoholiga. Tema tütre isa on kadunud ja temast ei tea keegi midagi.

Emarose Caldwell on meie linnale tundmatu, nii nagu ta emagi. Neiu kannatab pideva kolimise all ja on tagasihoidlik ning eraklik. Tegelikult on Rosa väga andekas ja tark tüdruk, kes kogemata satub pidevalt jamadesse.

Deborah Mayers on 17. aastane tütarlaps, kes õpib Morrise keskkoolis. Ta kuulub kisakoori ja kooli popimate õpilaste hulka. Saab väga hästi läbi Emmaga ja jahib Ryanit.

Patrick Mayers on Deborah'i vanem vend, kes õpib samuti Morrise keskkoolis. Noormees kuulub jalka tiimi ja saab väga hästi läbi Ryaniga.

Linda Mayers on Deborah ema. Töötab kohalikus baaris baaridaamina. Lahke ja jutukas naine, temalt kuuleb häid uudisaid laiast ilmast, kuna tema abikaasa reisib palju.

Steven Mayers, Linda abikaasa ja Deborah isa. Töötab müügiagendina ja reisib palju USA's ringi. Kodus veedab oma aega harva. Linna peal liiguvad õelad kõlakad, et mehel on armuke, aga tegelikult teeb ta rasket tööd ja põeb palju selle pärast, et oma perega vähe aega saab koos veeta.

Michael Lemon, kohalik torumees. Kuldsete kätega mees, parandab kõike, mis parandamist vajab. Käis ühes keskkoolis koos Claire'i, Joe ja veel paljude samaealiste linnaelanikega. Teab huvitavaid anekdoote, lõbus seltskonna kaaslane. Abielus Brendaga, neil on tütar Sandra.

Brenda Lemon töötab Holdevi juuksurisalongis. Vaikne ja tagasihoidlik naine.

Nende tütar Sandra Lemon on kooli maleklubi president. Tark ja andekas tüdruk, keda võib alati raamatute lähedalt leida. Hoiab popimatest inimestest eemale.

Morrise keskkooli direktor on Jeffrey Thomas. Karmikäeline mees, kes juhib kooli nii, nagu tema õigeks peab. Tal on naine ja kolm tütart.

Nancy Thomas töötab linnaraamatukogus raamatukoguhoidjana. Üleolev naine, kes peab ennast paljudest paremaks. Ka tema lõpetas keskkooli linnapeaga ühel aastal.

Ema iseloomu on pärinud ka pere vanim tütar Mary Thomas. Neid kuulub kooli popimate hulka ja ka kisakoori.

Pere keskmine tütar käib alles põhikoolis Karen Thomas. Teda võib tihti näha linna üritustel orkestris pasunat puhumas.

Pesamuna aga alles lasteaias Sarah Thomas. Tema kohta pole kuigi palju infot.


Viimati muutis seda Claire McGregor (Püh Juul 25, 2010 11:11 am). Kokku muudetud 1 kord
Claire McGregor
Claire McGregor
Admin

Postituste arv : 25
Age : 29

Iseloomustus
Vanus: 37
Okupatsioon/Amet: Linnapea
Päritolu: On sündinud ja kasvanud selles samas linnas.

https://mchs.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Legend räägib... Empty Re: Legend räägib...

Postitamine by Claire McGregor Nelj Juul 22, 2010 3:07 am

Thomas Joseph Day on noormees, kes on pärit Inglismaalt. Varem elas oma vanematega, aga nüüd otsustas minna laia ilma seiklusi otsima. Käib Morrise keskkoolis, elab üksi. Sõbralik ja suhtlusaldis noormees. Mängib kõike, millest saab välja pigistada heli.

Marcus Wilson on 18 aastane noormees, kes käib Morrise keskkoolis. Poisil on ainult isa, tema ema suri, kui poiss oli kolmene. Marc kuulab raskemat muusikat ja riietub tumedatesse riietesse. Suurtest rahvahulkadest hoiab ta pigem eemale.

Benjamin Wilson on Morrise keskkoolis ajalooõpetaja. Ta kolis oma pojaga siia vahetult pärast oma naise surma. Mees on seltskondlik ja tark.

Arthur McDonnel, linna postiljon. Härra on juba väga vana ja palju näinud, kuid kui ta rääkima hakkab on raske teda peatada.

Carrie Miller linnapea parim sõbranna ja nõuandja. Kohalik. Teavad linnapeaga teineteist juba keskkoolist. Carrie töötab linnavalitsuses raamatupidajana. Tal on kaks last ja abikaasa.

Frederick Miller töötab linnavalitsuses.

Aaron Miller on 16 aastane noormees, kes käib Morrise keskkoolis. Ta ei kuulu kooli popimate hulka, aga samas ei kuulu ta ka nende hulka, keda narritakse. Ta on autoriteetne oma suhtlusringkonnas. Ei hakka popidele vastu.

Amanda Miller on Aaroni vanem õde. Ka tema õppib alles Morrise keskkoolis. Neidis ei ole ei ülipopulaarne, ega ka heidik. Tüdruk on tuntud oma pikkade esseede poolest.

Walter Finley on arst. Ta on kohalik. Tema isa oli kunagi Morrises linnapea. Mehel on kaksikud pojad ja naine.

Nellie Finley on medõde koolis. Ta on malbe ja abivalmi iseloomuga.

Oliver Finley on Oscari kaksikvend. Ka tema mängib kooli jalkatiimis. Poisid on äravahetamiseni sarnased ja lollitavad tänu sellele teistega pidevalt. Oliver on püsimatu, ta peab koguaeg millegagi tegelema.

Oscar Finley mängib kooli jalgpalli meeskonnas. Ta on andestav ja mõistev inimene. Oscar on rahuliku loomuga.

Scott MacCoinneach on elus läbipõlenud šotlane, kes on juba aastaid Morrises kerjus. Temaga liiguvad kaasas kurjakuulutavad kuulujutud. Mees oskab ka ise teisi oma õudusjuttudega hirmutada.

Lucia Bathory on hiljuti oma tütrega siia kolinud itaallanna, kes loodab uues linnas uue eluga alustada ning seega avada ka oma restorani.

Eliza Marilyn Bathory kolis oma emaga siia ning nagu Luciagi, loodab ka tema uue elu algust. Neiu käib ka Morrise keskkoolis, aga kuna ta alles linna saabus siis ei tea ta veel isegi, kas ta saab olema popimate hulgas või nende hulgas, keda narritakse. Loodab ta küll jääda kuskile vahepeale.

Frank Halley on Morrise politseiülem. Tema naine suri autoavariis viis aastat tagasi.

Christopher Halley on Franki 17. aastane poeg, kes õpib Morrise keskkoolis.
Claire McGregor
Claire McGregor
Admin

Postituste arv : 25
Age : 29

Iseloomustus
Vanus: 37
Okupatsioon/Amet: Linnapea
Päritolu: On sündinud ja kasvanud selles samas linnas.

https://mchs.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Legend räägib... Empty Re: Legend räägib...

Postitamine by Claire McGregor Laup Juul 24, 2010 6:17 pm

Harold Riva töötab kohalikus bensiinijaamas. Ta on kohalik. Mehel on probleeme alkoholiga.

Lilian Riva on Haroldi eksabikaasa. Kolm aastat tagasi nad lahutasid. Naine on vaikse ja rahuliku loomuga.

Raymnond Riva on Liliani ja Haroldi poeg. Ta kulutab suurema osa oma ajast trummide taga. Ei kuulu popimate hulka.

Madison Riva on Ray noorem õde. Õpib linnas koolis balletti. Õpib Morrise keskkoolis ja kuulub kisakoori.

Hannah Brown õpib Morrise keskkoolis. On kisakoorist.

Amy Brown Hannahi ema.

William Brown, Hannahi isa. Töötab linnavalitsuses.

Lauren Harris on Morrise keskkooli muusikaõpetaja. Naisel on mees ja kaks last.

Joseph Harris omab kohalikku keeglisaali. Lauren'i abikaasa.

Megan Harris on 17. aastane. Õpib Morrise keskkoolis ja armastab kunsti. On ebapopulaarsete hulgas.

Nathan Harris on Megan'i vanem vend. Samuti ebapopulaarne. Tal on salajane crush ühte kisakoorlasesse.
Claire McGregor
Claire McGregor
Admin

Postituste arv : 25
Age : 29

Iseloomustus
Vanus: 37
Okupatsioon/Amet: Linnapea
Päritolu: On sündinud ja kasvanud selles samas linnas.

https://mchs.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Legend räägib... Empty Re: Legend räägib...

Postitamine by LexieMcGreogor Reede Märts 02, 2012 11:55 pm

Lexie McGregor on linnapea tütar, Emma noorem õde. Neidis õpib põhikoolis. Ta kuulub juba kisakoori noorte rühma ja kooli popimate hulka, aga seda põhikoolis. Tüdruk on enesekindel ja julge. Tahaks see Smile
LexieMcGreogor
LexieMcGreogor

Postituste arv : 4
Olen : Ilus! Hahahaha

Iseloomustus
Vanus: 15
Okupatsioon/Amet: Kool
Päritolu: Sealt kus ta pere

Tagasi üles Go down

Legend räägib... Empty Re: Legend räägib...

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele