Morris Community High School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vaba tund.

Go down

Vaba tund. Empty Vaba tund.

Postitamine by Megan Harris Esm Aug 02, 2010 2:27 am

Selliseid juhuseid tuli harva ette, kuid siiski neid tuli. Ja nii juhtuski, et oli üks järjekordne kena-igav-mitteniikena-kuidaskellelegi kolmapäev, kui korraga käis mingi action, oli kerge segadus ning korraga avastas Megan, et tal on füüsika tunni asemel vaba tund. Kuidas see küll juhtuda sai? Täiesti ulmeline.

Läbi vaikse koolimaja kõndides, kohendas tütarlaps enda punase eest lahtise triiksärgi alt paistvat valget maikat, et see väga üles ei keriks. Lisaks nendele oli näitsikul seljas halli-musta-valge ruuduline seelik ning valged põlvikud, mille ülemise sääre ääres oli kaks punast triipu. Tema tukk oli pealaele kahe juuksenõelaga kinni pandud, kuid muidu olid tema õlgadeni ulatuvad tumepruunid juuksed lahti, nagu ikka.

Ümber nurga pöörates leidis Megan ennast korraga raamatukogu ukse juurest. Kuna tal nagunii mitte midagi teha polnud, lükkas näitsik kergelt ust, mis sujuvalt avanes, ning astus hubasesse ja vaiksesse ruumi sisse. Paar õpilast istusid arvutite taga ning tegelesid oma asjadega - neid oli siia saatnud kas õpetaja või oli neilgi vabatund. Täna oli niikuinii kahtlaselt pahupidi päev, niiet see ei oleks üldse ime olnud.

Vaip summutas Meggie sammud, kui ta riiulite vahel liikus. Õige pea sattus talle kätte üks kulunud kaantega teos, mis hoidis enda vahel luuletusi. Ta ei nimetanud ennast just luule armastajaks, kuid vahel oli neid hea lugeda ning nõnda uusi mõtteid joonistamiseks koguda. Või lihtsalt lugeda selleks, et nende üle mõtiskleda. Näitsik suundus ühe tühja laua juurde ja vajus selle taha istuma, avades samal ajal raamatu. Sellest õhkus sellise vana raamatu hõngu. Mõnus.
Megan Harris
Megan Harris

Postituste arv : 16
Age : 26

Iseloomustus
Vanus: 17-aastane.
Okupatsioon/Amet: Õpilane. Vahel töötab oma isa keeglisaalis.
Päritolu: Kohalik.

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele