Morris Community High School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tankla juures.

Go down

Tankla juures.  Empty Tankla juures.

Postitamine by Megan Harris Esm Aug 02, 2010 12:18 am

Tegu oli reede õhtupoolikuga. Väljas oli juba kergelt häramaks läinud. Praegult oli tegu ajaga, kui enamik noori tähistasid nädala lõppemist ning nädalavahetuse algust, nautisid seda koos oma semude ja sõpradega, jõid ennast mõnusalt täis ning tegid muud säärast lollust. Tunnistame, tänapäeva noorus ju tõesti on selline.

Kuid erandiks oli Megan, kes kõndis kergel sammul mööda tee äärt, kirjust riidest kott lohakalt üle õla visatud, lühikesed juuksed lahti, nagu tavaliselt. Tütarlapsel olid seljas pikad kitsad mustad kõrgevärvliga teksad, mis ulatusid oma ülemiste nööpidega kenasti üle tema piha. Särk, mis oli kenasti püksi topitud, oli punase-valge triibuline ning selle peale oli ta tõmmanud halli triiksärgi, mille üks varrukas oli küünarnukkini üles keritud. Viimane oli eest lahti jäetud. Teksade alumised sääred kadusid kõrgesäärega valgete kulunud tenniste sisse.

Jõudes tankla juurde, peatus näitsik hetkeks, näol kergelt kaaluv ilme, ning kõndis siis valge tanklahoone kõrval olevate puidust laudade juurde, libistades ennast ühe taha sujuvalt istuma, tõstes enda koti laua peale. Harutanud enda kompsu suud kinni hoidva nööri sõlme lahti, võttis tütarlaps sealt välja punase LM-i paki. Võtnud sealt ühe sigaretti, libistas Megan paki tagasi kotti, võttes sealt seejärel veel välja joonistusploki ning paki õlipastelle. Seejärel koti taas kinni köitnud, süütas näitsik sigaretti, tõmmates seejärel ühe mahvi, ja avas enda joonistusploki, võttes õlipastellide pakist helesinise värvi, millega ta paberile visandama asus.
Megan Harris
Megan Harris

Postituste arv : 16
Age : 26

Iseloomustus
Vanus: 17-aastane.
Okupatsioon/Amet: Õpilane. Vahel töötab oma isa keeglisaalis.
Päritolu: Kohalik.

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele