Oliveriga

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Re: Oliveriga

Postitamine by Oliver Finley on Esm Aug 02, 2010 1:26 am

Oliver naeris kergelt, kuuldes Mary ülimalt kiiret ülevaadet. "See polnud nüüd küll kohe kindlasti kõik," protestis mees. "Ma tahan kuulda taolisi asju nagu.. Mis su esimese kilpkonna nimi oli ja kelleks sa väiksena saada tahtsid ja kelleks sa praegu saada tahad ja mis on su lemmikvärv ja kolm asja, mis sa üksikule saarele kaasa võtaksid ja.." loetles Oliver ühe hingetõmbega ja hingas siis sügavalt sisse. "Ja kõike muud taolist."
Oliver Finley

Postituste arv : 326

Iseloomustus
Vanus: 19
Okupatsioon/Amet: õpilane
Päritolu: Kohalik

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Mary Thomas on Esm Aug 02, 2010 1:38 am

Neidis naeris vaikselt ja lasi käel tekile langeda. “Mul ei olnud kilpkonna, mul oli ahv. Kui nüüd tõugu avaldada, siis ta oli Gorilla. Tema nimi oli Gilgo ja ta on mul endiselt alles,“ tunnistas neidis, kuid otsustas siis jätkata:“Väiksena tahtsin saada baleriiniks, siis arstiks, hiljem mendiks ja lõpuks ikkagi olin tantsu valinud. Mu lemmikvärv on must kui sa pole ise sellele järeldusele jõudnud ja esimene asi oleks sina, siis oma voodi ja ilmselt muud vajalikumad asjad,“ loendas ta, mõeldes kiirelt neile asjadele. Jah, esimese asajana oleks ta Oliveri kaasa vedanud.
Mary Thomas

Postituste arv : 575

Iseloomustus
Vanus: 18
Okupatsioon/Amet: Õpilane.
Päritolu: Local

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Oliver Finley on Esm Aug 02, 2010 1:41 am

"Ja kus see gorilla nimega Gilgo siis praegu on?" uuris Oliver naerdes. Väga huvitav valik koduloomaks.. Mehe huulile ilmus taas naeratus, kui ta kuulis, et Mary just tema saarele kaasa vedaks ja samas pidi ta tõdema, et idee neiuga üksikul saarel olemisest on päris ahvatlev.
Oliver Finley

Iseloomustus

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Mary Thomas on Esm Aug 02, 2010 1:47 am

Neidis ei üllatunudki tegelikult, et noormees avaldaski soovi tutvuda isiklikult tema mängugorillaga. Ta tõusis püsti ning jalutas ühe kapi juurde. Selle avanud, võttis ta umbes kahekümne sentimeetrise tumepruuni kaisulooma välja ning viis selle õrnalt kätevahel hoides Oliverile. Voodile roninud, ulatas ta mänguasja noormehele ja muigas kergelt:“Ole temaga ettevaatlik. Ma ei tahaks, et mu parim sõber haiget saaks.“
Mary Thomas

Iseloomustus

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Oliver Finley on Esm Aug 02, 2010 1:50 am

Oliver muigas lõbusalt, nähes Maryt kaisulooma kapist välja võtmas. Muidugi polnud ta arvanud, et neiul päriselt kuskil maja taga puuris gorilla on, aga siiski oli üllatavalt armas näha teda mänguloomaga nii õrnalt käitumas. Oliver võttis gorilla vastu ja pani selle enda sülle, silmitsedes looma uurivalt. "Tervist, Gilgo, mina olen Oliver," sõnas ta lõpuks, surudes õrnalt looma üht käpakest.
Oliver Finley

Iseloomustus

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Mary Thomas on Esm Aug 02, 2010 2:09 am

Tütarlaps naeratas rõõmsalt kui Oliver oli võtnud kaisugorilla kergelt vastu, hoolimata sellest kui naeruväärne see tõepoolest oli. Aga midagi ei saanud parata, neidis oli ju ka kunagi väike ja rõõmsameelne pisipiiks olnud. “Tal on ka hea meel sinuga tuttavaks saada,“ sõnas Mary, heites taas voodile pikali, pugedes nii noormehe kõrvale.
Mary Thomas

Iseloomustus

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Oliver Finley on Esm Aug 02, 2010 2:14 am

"Ma ei teagi nüüd, kas olla armukade, et tema nii kaua sinu kaisus on saanud olla või lihtsalt rõõmus, et su kaisus just mängugorilla on olnud, mitte mõni teine kutt," lausus Oliver mõtlikult, viies pilgu Mary'le.
Oliver Finley

Iseloomustus

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Mary Thomas on Esm Aug 02, 2010 2:26 am

Turtsatanud vaikselt, libistas ta oma käe vaikselt ümber Oliveri ning asetas oma pea ettevaatlikult tema rinnale. “Keegi pole kunagi tahtnudki,“ sõnas ta vaikselt, sulgedes silmad. Nii tore oli olla Nii kui keegi neid ei seganud. Tema vanemad polnud justkui märganudki tema kojutulekut. “Sa peaksid mulle nüüd ka natuke endast rääkima...“ mõmises Mary vaikselt, tehes pisikesi ringe sõrmedega noormehe rinnal.
Mary Thomas

Iseloomustus

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Oliver Finley on Esm Aug 02, 2010 2:33 am

Oliver pani Gorilla voodi otsa istuma ja võttis mõlema käega Mary ümbert kinni, mängides neiu juuksesalkudega. "Mina olen Oliver Finley, 19. aastane. Käin ka Morrise keskkoolis ja mängin väiksest saati jalkat. Mul on kaksikvend, kes on minust muide noorem ja ema töötab koolis medõena ja isa haiglas arstina. Mulle meeldib muusika, millega ma väiksena rohkem tegelesin, aga lõpuks ei läinud see mu mainega kokku. Ja siis veel kihutamine, mis on paar korda ka.. mitte kuigi hästi lõppenud. Ja otseloomulikult sina."
Oliver Finley

Iseloomustus

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Mary Thomas on Esm Aug 02, 2010 2:38 am

Mary naeratus kadus siis kui Oliver oli maininud õnnetustest, mis olid tekkinud kihutamisel. Ka tema armastas kiirust mis oli üks põhjustest miks ta oli lasknud omale hea mootorratas osta, kuid mitte kunagi ei olnud ta sõitnud lubatud kiirusest rohkem. Seda tegelikult linnas. Kui ta kihutada tahtis, läks ta tavaliselt linnast välja maanteedele. Aga siis valgus soe naeratus ta näole tagasi ning ta kergitas pisut pead, vaadates ülespoole. “Aga mis veel? Muud hobid? Kogud sa näiteks midagi?“ ergutas ta noormeest edasi rääkima.
Mary Thomas

Iseloomustus

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Oliver Finley on Esm Aug 02, 2010 2:50 am

"Kunagi üritasin venna rulaga trikke õppida, mis mul eriti ei õnnestunud. Joonistanud olen ka, aga see eriti ei tõmba," rääkis Oliver mõtlikult. "Mudelautosid kogun. Või õigupoolest automudeleid," täpsustas mees. Seal oli tegelikkuses vägagi suur vahe sees. "Ja kusjuures minul oli kunagi kilpkonn. Ta nimi oli Krõmps ja ta jäi auto alla."
Oliver Finley

Iseloomustus

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Mary Thomas on Esm Aug 02, 2010 2:59 am

Üllatus üllatus, ka tema oli kunagi rulatamist proovinud kuid jättis selle sinnapaika kui vastas, et see ei olnud tegelikult eriti tema jaoks mõeldud spordiala. Mudelautode kohta ta ainult muigas. See oli nii armas. Tavaliselt tegid seda väikesed poisid, kuid ikkagi, igal ühel olid omad hobid. “Mul on väga kahju,“ sõnas ta vaikse ohkega. Olgu ta siis päris või kaisukilpkonn.
Mary Thomas

Iseloomustus

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Oliver Finley on Esm Aug 02, 2010 3:06 am

"See oli ammu," sõnas Oliver naeratades. Kuigi tuleb tõdeda, et tol ajal oli ta murest murtud ja nuttis ka pöris korralikult, aga seda ei pidanud Mary küll teadma. "Räägi mulle veel midagi," palus mees. Neiu kohta midagi uut teada saada oli palju huvitavam, kui iseendast rääkida.
Oliver Finley

Iseloomustus

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Mary Thomas on Esm Aug 02, 2010 3:09 am

Ta ei hakanud enam uurima kilbu kohta. See võis vägagi valus olla, mis sest, et see oli ilmselt üks väga vana mälestus. “Ma ei tea millest rääkida enam. Ma pole tegelikult nii huvitav kui ma paista võin,“ ohkas ta. See oli tõsi. Klassik, mis sellest, et ta nägi teistsugune välja kui oleks pidanud. “Sa võid jälle küsimusi esitada.“
Mary Thomas

Iseloomustus

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Oliver Finley on Esm Aug 02, 2010 3:11 am

"Sa oled lihtsalt liiga tagasihoidlik," muigas Oliver. Samas ei oleks ta ise ka osanud lihtsalt niisama väga midagi rääkida. "Mm.. Miks kisakoor?" uuris mees. Mary ei näinud väga seda tüüpi välja, et ta lemmik ajaviide oleks pompom'idega vehkimine ja üles-alla keksimine.
Oliver Finley

Iseloomustus

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Mary Thomas on Esm Aug 02, 2010 3:19 am

Mary kehitas õrnalt õlgu. Ta ise ka oli mõelnud selle üle, et Miks just kisakoor kui ta saaks tantsida näiteks tangot või valssi? “Ma ei tea. Ma olen endiselt sellest siiski vaimustuses. Näiteks need spagaadid ja kõrged hüpped...“ pakkus neidis põhjuseid, miks ta oli ühinenud nendega, kes ergutasid jalgpalli.
Mary Thomas

Iseloomustus

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Oliver Finley on Esm Aug 02, 2010 3:23 am

"Ega minul pole midagi selle vastu, et sind selles nunnus kostüümikeses keksimas näha," muigas Oliver. "Spagaadid ja hüpped on ju balletis ka," meenus mehele üks neiu lapsepõlveunelmatest. Kas väga mini kisakoori kostüüm või tutu-seelik... raske valik.
Oliver Finley

Iseloomustus

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Mary Thomas on Esm Aug 02, 2010 3:27 am

“Baleriinina ei suudaks kanda ma koguaeg neid armsaid seelikuid ja ma ei kannataks välja kui mingisugune tüüp lihtsalt tuleks ja keerutaks mind. Pealegi on kisakooris mul sõbrad, aga balletikoolis poleks ma saanud kellegiga eriti headesse suhetesse, sest vaata milline ma välja näen,“ sõnas Mary, vihjates nüüd ka sellele, et ta oli ka väiksena tumedates riietes ringi liikunud.
Mary Thomas

Iseloomustus

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Oliver Finley on Esm Aug 02, 2010 3:33 am

"Mina tuleks küll hea meelega sind keerutama," muigas Oliver. Ja millised tõsted veel balletis olid.. Jah, ta pidi tunnistama, et oli elus ikka päris mitut balletietendust vaatamas käinud ja ühtlasi pidi mees ka tunnistama, et need olid täitsa lahedad olnud. "Ja edasi kavatsed ka tantsimist õppida?"
Oliver Finley

Iseloomustus

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Mary Thomas on Esm Aug 02, 2010 3:38 am

“Mul ei oleks midagi selle vastu kui sa mind praegu ka keerutaksid,“ sõnas tütarlaps vaikselt ja hakkas taas sõrmedega ringe joonistama. “Ma ei tea. Üldiselt mõtlesin ma ülikooli peale. Minuarust on haridus lihtsalt asi, mida peab kõrgelt hindama,“ põhjendas Mary ning hingas sügavalt sisse. Jah, ta pidas väga lugu haridusest. “Sina? On sul kavas millegiga tegelema hakata pärast kooli lõpetamist või kavatsed sa tööle minna?“
Mary Thomas

Iseloomustus

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Oliver Finley on Esm Aug 02, 2010 3:41 am

Oliver naeratas endamisi ja mõtles siis pisut. Valikuid oli küll palju, aga ükski ei tundunud õige. "Vanemad räägivad, et ma võiksin ka meditsiini poole suunduda. Treener räägib professionaalsest jalgpallist. Mul endal pole ausalt öeldes õrna aimugi," lausus ta lõpuks.
Oliver Finley

Iseloomustus

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Mary Thomas on Esm Aug 02, 2010 3:47 am

Mary kergitas pisut kulme ning liigutas ennast pisut, libistades ennast siis noormehele peale, lootuses, et tal ei ole midagi selle vastu. “Sa võid ju ka edasi õppima minna ja küll sa mõne töö kontorist leiad,“ lohutas neid. Temal ei olnud ka elus mitte mingisugust sihti. Kahekümne aastaselt ei lähe ta ju enam miniseelikutes kusagile ringikargama. Selles vanuses peab ta kas juba töötama või siis tõesti tõsisemal moel õppima.
Mary Thomas

Iseloomustus

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Oliver Finley on Esm Aug 02, 2010 3:52 am

Oliver muigas hetkeks ja pani käed ümber Mary. "Seda küll, aga ma ei tahakski elu lõpuni mõni kontorirott olla," ohkas mees. Ta tahtis eluga midagi põnevat peale hakata. Kui ta vaid teaks, mis see põnev asi olla võib. "Pealegi vajan ma vaheldust. See on iga asjaga nii."
Oliver Finley

Iseloomustus

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Mary Thomas on Esm Aug 02, 2010 3:58 am

Neid kallutas pea veidike küljele ja toksas õrnalt noormehe nina kui too avaldas oma arvamust. “Ma ka ei tahaks eluaeg kontorirott olla. Vahepeal käiks ikka mõnel eksklusiivsel reisil,“ mõtiskles tütarlaps. Kusagile eksootilisele maale tahtis ju igaüks sõita. Näiteks Egiptus või Kreeka.
Mary Thomas

Iseloomustus

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Oliver Finley on Esm Aug 02, 2010 4:02 am

"Ja kuhu sa siis reisida tahaksid?" uuris Oliver õrna naeratusega, kujutades ette, kuidas nad kahekesi kuskil kuumal rannaliival lebavad ja ookeanis veesõda teevad.
Oliver Finley

Iseloomustus

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sponsored content

Sponsored content

Tagasi üles Go down