Oliveriga

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3 1, 2, 3  Next

Go down

Oliveriga

Postitamine by Mary Thomas on Püh Aug 01, 2010 3:53 am

Kahjuks olid täna tal kõik kodus, kuid see ei saanud neid ju eriti häirida. Tütarlaps peatas mootorratta kahekorruselise maja ees ning tuli maha, tõmmates oma kiivri peast. Pead kergelt raputanud, vaatas ta naerulsui Oliveri poole ja tõmbas võtme välja. “Loodan, et sa ei pane pererahvast kuigi palju pahaks,“ ütles ta, keerutades oma kiivrit käte vahel.
Mary Thomas

Postituste arv : 575

Iseloomustus
Vanus: 18
Okupatsioon/Amet: Õpilane.
Päritolu: Local

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Oliveriga

Postitamine by Oliver Finley on Püh Aug 01, 2010 3:56 am

Oliver tuli samuti ratta seljast maha, vaadates uurivalt maja poole. "Üldse mitte.. Saangi su perega ka tutvuda," sõnas noormees. Tegelikkuses oli ta pisut närviline, kuna Mary isa oli siiski kooli direktor ja talle pidi hea mulje jätma.
Oliver Finley

Postituste arv : 326

Iseloomustus
Vanus: 19
Okupatsioon/Amet: õpilane
Päritolu: Kohalik

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Mary Thomas on Püh Aug 01, 2010 4:07 am

Mary muigas tahtmatult. Ta lükkas oma ratta garaaži poole ja vajutanud nupukest selle kõrval, avanes uks ja ta pani ratta sinna ära. Väljunud, kõndis ta otse Oliveri juurde ja libistas oma käe tema pihku. Ja justkui aimates tema mõtteid, ohkas ta vaikselt. “Võta asja rahulikult. Praegu vaatavad nad õhtuseid uudiseid ja vaevalt, et nad märkavad üldse meie sisse tulemist,“ üritas ta optimistlikult kõlada. Kuigi tal oli veel noorem õde ka, kes läheks tema poisist vanematele kuulutama, lootis ta, et pisipiiks on ikka oma toas ja mängib nukkudega või teeb midagi, mida lapsed tema vanuses ikka tegema peaksid.
Mary Thomas

Iseloomustus

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Oliver Finley on Püh Aug 01, 2010 4:10 am

Oliver vaatas seni uurivalt maja, justkui lootes mõnest aknast kardina tagant piiluvat vanemadt silmata. Mida õnneks ei juhtunud. "Ei, mina olen täitsa rahulik," sõnas Oliver. Seda ta ka väliselt oli. Õrnalt pöidlaga Mary käelaba silitades, sammus ta esiukse poole.
Oliver Finley

Iseloomustus

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Mary Thomas on Püh Aug 01, 2010 4:16 am

Ta hingas sügavalt sisse ja noogutas. Kui nad ukseni jõudsid, tegi ta selle lahti ja nagu ta ennustanud oligi, oli kuulda reporteri kõikumatut ja väga tõsist häält informeerimas kuulajaid. Kergelt ohanud, eemaldas ta siis oma saapad ja naeratas Oliverile kergelt, sirutades oma käe välja, et ta saaks selle võtta kui too saab samuti oma jalatsid jalast.
Mary Thomas

Iseloomustus

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Oliver Finley on Püh Aug 01, 2010 4:18 am

See sügav hingetõmme muutis Oliveri veelgi närvilisemaks. Mis seal nii õudset sai olla, et Mary lausa hapnikku varus? Uksest sisse astudes kuulis ka Oliver telerit ja naeratas kergelt, lükates enda ketsid jalast. need jalaga korralikult seina äärde sättinud, haaras ta uuesti Mary käest ja vaatas pisut uurivalt ringi.
Oliver Finley

Iseloomustus

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Mary Thomas on Püh Aug 01, 2010 4:27 am

Otsustanud, et küll tema pererahvas hiljem Oliveriga tutvub, juhtis ta noormehe enda järel trepist üles ja siis piki koridori edasi kuni nad jõudsid ühe valge ukseni. Selle lahti teinud, astus ta oma tuppa, mis ilmselt nagu oodatud oligi, oli enamasti tumedates toonides. Tütarlapse voodi, vaip, laud, kapid ja ka arvuti, mis öökapil oli, olid musta värvi. Kuid samas leidus tema toast ka veripunast. Selle värvi alla kuulusid sellised esemed nagu mõned küünlad riiulitel, siidised padjad ning ka maani ulatuvad kardinad millel omakorda oli must pitsmuster peale tehtud. Väike osa toa mustast seinast oli kaetud postritega. Nende vahelt võis leida Evanescence, Marilyn Mansoni, Alice Cooperi ja palju muid rocki ja gooti tuntuid muusikuid.
Mary Thomas

Iseloomustus

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Oliver Finley on Püh Aug 01, 2010 4:33 am

Oliver järgnes kerge muigega Mary'le, olles pisut üllatunud, kui ta valget ust silmas. Kuid tuppa astudes oli see ikkagi enamvähem selline nagu mees ette oli kujutanud. "Vau," sõnas Oliver ringi vaadates. "Siin sa mul siis pesitsedki," lausus mees pilku Mary'le viies.
Oliver Finley

Iseloomustus

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Mary Thomas on Püh Aug 01, 2010 4:36 am

Neidis lasi korraks noormehe käest lahti. Seda ainult selleks, et uks nende taga sulgeda ja see ka lukustada. Seejärel pööras ta ennast Oliveri poole:“Selleks, et keegi ei tuleks meid segama kui me seda ei taha,“ põhjendas Mary süütult. Ise oli ta seda pidevalt teinud ja tema vanemad olid sellega juba harjuma hakanud, et nende pisike tütar otsis nüüd juba privaatsust. Selline vanus, midagi ei saanud parata.
Mary Thomas

Iseloomustus

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Oliver Finley on Püh Aug 01, 2010 4:47 am

Oliver kergitas kavalalt kulme ja pani käe Mary pihale, tõmmates neiu tihedalt enda keha vastu. "Juhuks kui me teeme midagi sellist?" uuris mees Mary't suudeldes, kuid tõmbus üsna pea eemale. "Või hoopis sellist?" sõnas ta suudlustega neiu kaelale liikudes.
Oliver Finley

Iseloomustus

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Mary Thomas on Püh Aug 01, 2010 4:57 am

Neidis suudles noormeest vastu, kes kahjuks kiirelt eemaldus. Judinad jooksid üle ta selja kui ta silmad sulges ja pea kuklasse kallutas, ise käed ümber noormehe libistades. “Jah,“ suutis ta vaid välja pingutada. Neetud, Oliver oskas ikka teda kiusata!
Mary Thomas

Iseloomustus

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Oliver Finley on Püh Aug 01, 2010 4:59 am

"Okei," sõnas Oliver kerge muigega eemale tõmbudes. Ta oli ju oma küsimusele vastuse saanud. Ilmsüütu näoga sammus ta Mary voodini ja istus sellele, jäädes neidu vaatama.
Oliver Finley

Iseloomustus

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Mary Thomas on Püh Aug 01, 2010 5:04 am

Sügavalt sisse hinganud, vaatas ta eemalduvat selga ja eemaldas seejärel oma tagi, riputades selle seina küljes olevale nagile. Alahuult kergelt hammustanud, läks temagi voodini ja istus Oliveri kõrvale, libistades käega õrnalt üle tema põse. Ei, ta lihtsalt ei suutnud noormehest eemale hoida! Ta oli liiga täiuslik selle jaoks. “Kui sul palav on, võid sa samuti selle ära võtta,“ noogutas neid tagi suunas.
Mary Thomas

Iseloomustus

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Oliver Finley on Püh Aug 01, 2010 5:10 am

Oliver naeratas neiu puudutuse peale ja viis pilgu jälle tüdrukule. Oma tüdrukule.. Kui hea oli nii mõelda. Ja veel parem oli seda valjult kõigile kuulutada. "Mul on täitsa mõnus," muigas mees õrritavalt. Jaa, kiusata oli tore.
Oliver Finley

Iseloomustus

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Mary Thomas on Püh Aug 01, 2010 5:23 am

Mary muigas kergelt ja ronis Oliverile sülle, suudeldes teda kergelt. “Oled kindel? Mul hakkas küll kohe palav,“ ei hakanud ta valetamagi. Pärast kõiki neid suudlusi oli ta sisemuses justkui üles köetud. Mida kõike suutis küll üksainus inimene hetkega teha?
Mary Thomas

Iseloomustus

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Oliver Finley on Püh Aug 01, 2010 5:29 am

Oliver pani käed Mary pihale, muie taas huulile ilmumas. "Ma.." alustas mees pisut ebalevalt. Neiu oli täiesti vastupandamatu, aga siiski tahtis Oliver veel mängida. "Täitsa kindel, jah."
Oliver Finley

Iseloomustus

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Mary Thomas on Püh Aug 01, 2010 5:31 pm

“Sa?“ muigas tütarlaps ja kallutas ennast pisut ettepoole, surudes kerge suudluse tema huultele ja siis liikus ta edasi põseni ja siis kaelani. Kuigi ta oli pisut pettunud, et Oliver ei tahtnud endalt tagi seljast saada, oli neidis kindel, et küllap ta hiljem selle eemaldab. Endamisi naeratanud, kinkis ta õrna musi noormehe kaelal arteri kohale.
Mary Thomas

Iseloomustus

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Oliver Finley on Esm Aug 02, 2010 12:02 am

"Mhmh.." mõmises Oliver, panemata küsimust eriti tähelegi. Tal oli liialt tegemist oma pea selge hoidmisena. Kuidagi oli asi pöördunud nii, et enam ei õrritanud mitte tema Mary't vaid neiu teda. Mitte, et Oliver kurtnud oleks, eksole.
Oliver Finley

Iseloomustus

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Mary Thomas on Esm Aug 02, 2010 12:16 am

Mõminat enda kõrva lähedalt kuuldes, muigas ta vaikselt ja liikus õrna suudlusereaga allapoole. Alati ei pidanud ju mehed olema need, kes jagasid hellitusi. Ka naised pidid ju teadma mida mehed tahavad. Kahjuks ei olnud ta küll nii kogenud, aga andis endast parima. Peatus ta alles siis kui oli jõudnud särgi ääreni ning tõmbus eemale, viies oma naeratava pilgu Oliveri näole.
Mary Thomas

Iseloomustus

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Oliver Finley on Esm Aug 02, 2010 12:23 am

Oliver muigas kergelt ja lasi hetkeks Mary ümbert lahti, kui neiu eemale tõmbus. "Okei, võibolla mul siiski on liiga palav," sõnas mees tagist kiirelt loobudes ja heitis selle suvalises suunas minema, pannes käed tagasi Mary pihale. Tüdrukut lähemale tõmmates nõjatus ta ka ise magusaks suudluseks lähemale.
Oliver Finley

Iseloomustus

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Mary Thomas on Esm Aug 02, 2010 12:28 am

Neidis naeratas võidukalt. Tal oli õnnestunud Kuidagi panna Oliveri kerget palavust tundma. Sellist, mida ta ise tundis hetkel. Siis suudles ta kirglikult noormeest ise, libistades ühe käe tema juustesse ja teise õlale, mida ta õrnalt pigistas.
Mary Thomas

Iseloomustus

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Oliver Finley on Esm Aug 02, 2010 12:47 am

Oliver suudles neiut ahnelt vastu, käsi neiu kuklale liikudes. Lõpuks pidi ta siiski eemale tõmbuma, meenutades endale, et neiu vanemad olid allkorrusel ja tal hakkas juba liigagi palav. "Niisiis," sõnas Oliver häält rahulikuks sundides. "Räägi mulle endast."
Oliver Finley

Iseloomustus

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Mary Thomas on Esm Aug 02, 2010 12:58 am

Mary hoidis silmi vee endiselt kinni kui Oliver eemaldus. Ta jättis oma käed sinnapaika ning hingas sügavalt sisse:“Mida sa teada tahaksid?“ uuris tütarlaps ja libistas ennast noormehe sülest maha, istudes korraks voodisse. Juuksed näo eest ära lükanud, heitis ta pikali.
Mary Thomas

Iseloomustus

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Oliver Finley on Esm Aug 02, 2010 1:12 am

Oliver naeratas ja heitis Mary kõrvale külili, pannes käe õrnalt ümber neiu. "Kõike," vastas ta ausalt. Kuigi see võis päris pikalt aega võtta, aga samas aega oli neil küll ja küll.
Oliver Finley

Iseloomustus

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Mary Thomas on Esm Aug 02, 2010 1:23 am

Mary hingas sügavalt sisse. Kuidas nüüd alustada sellest Kõigest? “Minu nimi on Mary Thomas, ma olen 18. aastane, ma õpin Morrise Keskkoolis, olen kisakooris. Mul on kaks õde, ema ja isa, kes on juhtumisi meie kooli direktor. Ma armastan ekstreemsporti, olen taimetoitlane, gootistusin varases puberteedieas ja mul on isegi mõned koomiksikangelased. Mulle meeldib õppida, siis meeldivad mulle jalutuskäigud pimedates surnuaedades, vaiksetes kohtades või siis meeldib mulle vabal ajal lihtsalt toas passida ja normaalne olla. Rohkem midagi huvitavat minus ei ole,“ muianud kergelt, pööras ta ennast küljele ning toetas pea vastu käsi, mis oli küünarnukist saati üleval ja teise käe asetas ta õrnalt Oliveri põsele ning liikus õrnalt oma sõrmedega mööda seda allapoole, kuni jõudis lõuani. “Veel midagi?“ uuris ta, puudutades pöidlaga õrnalt noormehe alahuult.
Mary Thomas

Iseloomustus

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sponsored content

Sponsored content

Tagasi üles Go down