Morris Community High School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rohtu küsimas.

2 posters

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Rohtu küsimas. Empty Rohtu küsimas.

Postitamine by Ashley Winston Teis Juul 27, 2010 12:45 am

Koridorid olid vaiksed, kui Ash mööda neid kooli arsti juurde kõndis. Ühe käega toetas neidis oma pead õrnalt ning teine käsi puhkas kõhul. Leidnud arstikabineti, koputas ta ning astus siis sisse. Tühjus. "Great," pomises neiu ning istus siis kabinetis olevale voodile, silmad klaasist aga lukus arstikapil. "Kõigest valuvaigistit," lausus tütarlaps ning heitis siis valgele voodile pikali. Neiu kavatses arsti oodata või vähemalt kedagi, kes teab, kus võti on.
Ashley Winston
Ashley Winston

Postituste arv : 267
Age : 30
Olen : enesekindel ning sõbralik, kindlasti mitte ülbe.

Iseloomustus
Vanus: 17
Okupatsioon/Amet: Õpilane
Päritolu: Ash on pärit Morrisest 70 km eemal asuvast pisikesest, üsna tundmatust külast.

Tagasi üles Go down

Rohtu küsimas. Empty Re: Rohtu küsimas.

Postitamine by Oliver Finley Teis Juul 27, 2010 12:52 am

Oliver suundus arstikabineti poole, et emale laenatud autovõtmed tagastada. Noormees hüpitas võtmekimpu peopesas, ümisedes endamisi kummitama jäänud viisijuppi. Viisakusest koputas ta paar korda uksele, kuid ei hakanud vastust ootama, astudes sisse. Esmapilgul tühjana paistev ruum tuli talle üllatusena, kuid laua poole suundudes märkas ta neidu voodil lebamas. Kisakoorist tüdruk polnud ja seetõttu ei tulnud Oliver'il võõra nimi ka meelde. "Kõik okei?" küsis ta kätt kuklale viies, sasides hajameelselt juukseid.
Oliver Finley
Oliver Finley

Postituste arv : 326
Age : 30

Iseloomustus
Vanus: 19
Okupatsioon/Amet: õpilane
Päritolu: Kohalik

Tagasi üles Go down

Rohtu küsimas. Empty Re: Rohtu küsimas.

Postitamine by Ashley Winston Teis Juul 27, 2010 12:54 am

Ash avas vahepeal suletud olnud silmad ning silmitses noormeest. Kiirelt tõusis ta tagasi istukile ning toetas siis end käega voodist eemale. Liiga kiire tõus tahtis neiult nüüd pilti eest lüüa. "Kui sa nüüd ütled, et oledki kooli med-õde ja teed mu terveks, siis on küll kõik okei," sõnas neidis.
Ashley Winston
Ashley Winston

Postituste arv : 267
Age : 30
Olen : enesekindel ning sõbralik, kindlasti mitte ülbe.

Iseloomustus
Vanus: 17
Okupatsioon/Amet: Õpilane
Päritolu: Ash on pärit Morrisest 70 km eemal asuvast pisikesest, üsna tundmatust külast.

Tagasi üles Go down

Rohtu küsimas. Empty Re: Rohtu küsimas.

Postitamine by Oliver Finley Teis Juul 27, 2010 1:10 am

Oliver astus automaatselt sammu lähemale, pannes käe ümber tüdruku. "Rahulikult," noomis noormees ja aitas neiu uuesti istuma. "Kas ma näen välja nagu medõde?" küsis ta siis pisut norivalt.
Oliver Finley
Oliver Finley

Postituste arv : 326
Age : 30

Iseloomustus
Vanus: 19
Okupatsioon/Amet: õpilane
Päritolu: Kohalik

Tagasi üles Go down

Rohtu küsimas. Empty Re: Rohtu küsimas.

Postitamine by Ashley Winston Teis Juul 27, 2010 1:27 am

Ashley ohkas ning heitis uuesti pikali. Ta silmitses noormeest ning naeratas siis õrnalt. "Eriti mitte, tõepoolest," nentis neidis fakti. "Aga loota ju võib."
Ashley Winston
Ashley Winston

Postituste arv : 267
Age : 30
Olen : enesekindel ning sõbralik, kindlasti mitte ülbe.

Iseloomustus
Vanus: 17
Okupatsioon/Amet: Õpilane
Päritolu: Ash on pärit Morrisest 70 km eemal asuvast pisikesest, üsna tundmatust külast.

Tagasi üles Go down

Rohtu küsimas. Empty Re: Rohtu küsimas.

Postitamine by Oliver Finley Teis Juul 27, 2010 1:30 am

Oliver muigas kergelt, imestades, et tüdruk teda ära ei tundnud. Oli ju jalkatiim üpriski populaarne ja tuntud. "Mis sul mureks on?" uuris kutt lauani kõndides ja asetas võtmekimbu arvuti klaviatuuri ette, kus ema seda kindlasti näeks.
Oliver Finley
Oliver Finley

Postituste arv : 326
Age : 30

Iseloomustus
Vanus: 19
Okupatsioon/Amet: õpilane
Päritolu: Kohalik

Tagasi üles Go down

Rohtu küsimas. Empty Re: Rohtu küsimas.

Postitamine by Ashley Winston Teis Juul 27, 2010 1:33 am

"Pea käib ringi ja kõhuvalu on ka, pilt läheb ka vahepeal eest ära, nagu sa ilmselt juba aru said," seletas neidis, pilku noormehel hoides. Neiu polnud veel ühegi jalkatiimi kutiga, vähemalt teadlikult, kohtunud ning seetõttu oli ka see noormees täiesti võõras.
Ashley Winston
Ashley Winston

Postituste arv : 267
Age : 30
Olen : enesekindel ning sõbralik, kindlasti mitte ülbe.

Iseloomustus
Vanus: 17
Okupatsioon/Amet: Õpilane
Päritolu: Ash on pärit Morrisest 70 km eemal asuvast pisikesest, üsna tundmatust külast.

Tagasi üles Go down

Rohtu küsimas. Empty Re: Rohtu küsimas.

Postitamine by Oliver Finley Teis Juul 27, 2010 1:36 am

"Valuvaigistit oled võtnud kõhuvalu vastu?" küsis Oliver. Samas.. Kui ta oleks rohtu võtnud, poleks tüdruk ju siin. "Söönud oled midagi?"
Oliver Finley
Oliver Finley

Postituste arv : 326
Age : 30

Iseloomustus
Vanus: 19
Okupatsioon/Amet: õpilane
Päritolu: Kohalik

Tagasi üles Go down

Rohtu küsimas. Empty Re: Rohtu küsimas.

Postitamine by Ashley Winston Teis Juul 27, 2010 1:38 am

"Ei, selle nõmeda kapi uks on lukus ju," ohkas Ash ning jäi siis mõttesse. "Mis täna koolis süüa oli?" küsis ta, kuna endal ei tulnud meelde. Hommikul igaljuhul ei jõudnud neidis midagi ampsata.
Ashley Winston
Ashley Winston

Postituste arv : 267
Age : 30
Olen : enesekindel ning sõbralik, kindlasti mitte ülbe.

Iseloomustus
Vanus: 17
Okupatsioon/Amet: Õpilane
Päritolu: Ash on pärit Morrisest 70 km eemal asuvast pisikesest, üsna tundmatust külast.

Tagasi üles Go down

Rohtu küsimas. Empty Re: Rohtu küsimas.

Postitamine by Oliver Finley Teis Juul 27, 2010 1:46 am

Oliver ohkas samuti ja astus ema laua taha, tõmmates teise sahtli lahti. "Ma eeldan sellest küsimusest, et sa pole ikka päris tükk aega korralikult söönud," sõnas noormees, jättes mainimata fakti, et ta ise ka lõunale ei jõudnud. Aga tema polnud ka see, kes medõe kabinetis voodil lebas. Ettevaatlikult eemaldas Oliver sahtli põhjas oleva plaadi ja võttis sealt alt väikese varuvõtme.
Oliver Finley
Oliver Finley

Postituste arv : 326
Age : 30

Iseloomustus
Vanus: 19
Okupatsioon/Amet: õpilane
Päritolu: Kohalik

Tagasi üles Go down

Rohtu küsimas. Empty Re: Rohtu küsimas.

Postitamine by Ashley Winston Teis Juul 27, 2010 1:51 am

"Nojah, ma magasin hommikul sisse ning jõudsin vaid ühe mini-Marsi šokolaadi süüa," sõnas ta ning hammustas alahuult. "Kurat, ei... selle ma sõin eile hommikul..." avastas neidis siis ning ohkas. "Ma peaksin ilmselt kuidagi lähimasse söögikohta roomama ja asi olekski korras.
Ashley Winston
Ashley Winston

Postituste arv : 267
Age : 30
Olen : enesekindel ning sõbralik, kindlasti mitte ülbe.

Iseloomustus
Vanus: 17
Okupatsioon/Amet: Õpilane
Päritolu: Ash on pärit Morrisest 70 km eemal asuvast pisikesest, üsna tundmatust külast.

Tagasi üles Go down

Rohtu küsimas. Empty Re: Rohtu küsimas.

Postitamine by Oliver Finley Teis Juul 27, 2010 1:56 am

"Oma figuuri säilitamisega pole vaja äärmustesse ka minna," märkis Oliver kulme kortsutades. Tema jaoks oli hommikusöök päeva tähtsaim ja enamasti ka suurim toidukord. Noormees astus rohukapi juurde ja keeras selle lukust lahti, silmitsedes hetke erinevaid väikeste kirjakestega valgeid purke.
Oliver Finley
Oliver Finley

Postituste arv : 326
Age : 30

Iseloomustus
Vanus: 19
Okupatsioon/Amet: õpilane
Päritolu: Kohalik

Tagasi üles Go down

Rohtu küsimas. Empty Re: Rohtu küsimas.

Postitamine by Ashley Winston Teis Juul 27, 2010 1:58 am

"Mis? Nüüd paned küll mööda... Ma lihtsalt armastan magamist ning olen sisse maganud viimastel päevadel," selgitas Ash ning tõusis taas istukile, et nii paremat vaadet toale ja noormehele saada. "Ma söön muidu nagu mees."
Ashley Winston
Ashley Winston

Postituste arv : 267
Age : 30
Olen : enesekindel ning sõbralik, kindlasti mitte ülbe.

Iseloomustus
Vanus: 17
Okupatsioon/Amet: Õpilane
Päritolu: Ash on pärit Morrisest 70 km eemal asuvast pisikesest, üsna tundmatust külast.

Tagasi üles Go down

Rohtu küsimas. Empty Re: Rohtu küsimas.

Postitamine by Oliver Finley Teis Juul 27, 2010 2:01 am

"Siis tuleb varem magama minna," pakkus Oliver ja haaras lõpuks õige purgikese valuvaigistiga. "Aga nüüd on sul probleem. Kui sa rohtu tühja kõhu peale võtad, võib kõht veel rohkem valutama hakata."
Oliver Finley
Oliver Finley

Postituste arv : 326
Age : 30

Iseloomustus
Vanus: 19
Okupatsioon/Amet: õpilane
Päritolu: Kohalik

Tagasi üles Go down

Rohtu küsimas. Empty Re: Rohtu küsimas.

Postitamine by Ashley Winston Teis Juul 27, 2010 2:04 am

Ashley tõusis ning sirutas käe. "Anna mulle üks... või seitse... Vahet pole. Ma söön midagi kusagil ja siis võtan rohtu," lausus neidis, kes näost täitsa kahvatu oli.
Ashley Winston
Ashley Winston

Postituste arv : 267
Age : 30
Olen : enesekindel ning sõbralik, kindlasti mitte ülbe.

Iseloomustus
Vanus: 17
Okupatsioon/Amet: Õpilane
Päritolu: Ash on pärit Morrisest 70 km eemal asuvast pisikesest, üsna tundmatust külast.

Tagasi üles Go down

Rohtu küsimas. Empty Re: Rohtu küsimas.

Postitamine by Oliver Finley Teis Juul 27, 2010 2:07 am

"Ja siis jääb su surm minu hingele," lausus Oliver dramaatiliselt ja lukustas uuesti rohukapi uksed. Noormees pani võtme hoolikalt oma kohale tagasi ja pani purgi tablettidega tagi taskusse, asetades käe uuesti neiu pihale. "Noh, Lumivalguke," muigas Oliver neiu ilmet nähes. "Lähme sööma."
Oliver Finley
Oliver Finley

Postituste arv : 326
Age : 30

Iseloomustus
Vanus: 19
Okupatsioon/Amet: õpilane
Päritolu: Kohalik

Tagasi üles Go down

Rohtu küsimas. Empty Re: Rohtu küsimas.

Postitamine by Ashley Winston Teis Juul 27, 2010 2:09 am

Ash toetas poisi poolse käe noormehe endapoolsele õlale ning noogutas. "Suurepärane idee, aga enne ma siit ei liigu, kui ma su nime ei tea," sõnas ta poisile otsa vaadates.
Ashley Winston
Ashley Winston

Postituste arv : 267
Age : 30
Olen : enesekindel ning sõbralik, kindlasti mitte ülbe.

Iseloomustus
Vanus: 17
Okupatsioon/Amet: Õpilane
Päritolu: Ash on pärit Morrisest 70 km eemal asuvast pisikesest, üsna tundmatust külast.

Tagasi üles Go down

Rohtu küsimas. Empty Re: Rohtu küsimas.

Postitamine by Oliver Finley Teis Juul 27, 2010 2:11 am

"Oliver," sõnas noormees naeratades. Heateod pidi ta ikka enda õigele nimele kandma ju. "Jalad kannavad ikka?" küsis Oliver ust avades, huulil naeratus ent pilgus mure.
Oliver Finley
Oliver Finley

Postituste arv : 326
Age : 30

Iseloomustus
Vanus: 19
Okupatsioon/Amet: õpilane
Päritolu: Kohalik

Tagasi üles Go down

Rohtu küsimas. Empty Re: Rohtu küsimas.

Postitamine by Ashley Winston Teis Juul 27, 2010 2:16 am

Ashley lasi end uksest välja talutada. "Ja, kannavad, aga abist ära ei ütle," naeratas ta ning ohkas. "Minu pärast pole vaja muretseda. Ma saan alati hakkama," sõnas neiu.
Ashley Winston
Ashley Winston

Postituste arv : 267
Age : 30
Olen : enesekindel ning sõbralik, kindlasti mitte ülbe.

Iseloomustus
Vanus: 17
Okupatsioon/Amet: Õpilane
Päritolu: Ash on pärit Morrisest 70 km eemal asuvast pisikesest, üsna tundmatust külast.

Tagasi üles Go down

Rohtu küsimas. Empty Re: Rohtu küsimas.

Postitamine by Oliver Finley Teis Juul 27, 2010 2:22 am

"Näha on jah, et sa suurepäraselt kohe hakkama saad," noris Oliver kerge muigega, sulgedes nende järelt ukse. "Äkki oleks pidanud auto võtma," sõnas ta pisut mõtlikult, kuid jalutas siiski rahulikus tempos mööda koridori edasi.
Oliver Finley
Oliver Finley

Postituste arv : 326
Age : 30

Iseloomustus
Vanus: 19
Okupatsioon/Amet: õpilane
Päritolu: Kohalik

Tagasi üles Go down

Rohtu küsimas. Empty Re: Rohtu küsimas.

Postitamine by Ashley Winston Teis Juul 27, 2010 2:26 am

"No mul ei ole ema, kes mind igal hommikul õigel ajal üles ajab," torises Ashley ning kehitas siis õlgu. "Äkki tõesti, kallis," noris neiu seejärel noormeest. Oli ju Oliver seda öelnud täpselt nii, nagu ta arutaks midagi oma naisega.
Ashley Winston
Ashley Winston

Postituste arv : 267
Age : 30
Olen : enesekindel ning sõbralik, kindlasti mitte ülbe.

Iseloomustus
Vanus: 17
Okupatsioon/Amet: Õpilane
Päritolu: Ash on pärit Morrisest 70 km eemal asuvast pisikesest, üsna tundmatust külast.

Tagasi üles Go down

Rohtu küsimas. Empty Re: Rohtu küsimas.

Postitamine by Oliver Finley Teis Juul 27, 2010 2:29 am

"Ei ole ema..?" kordas Oliver pisut kahtlevalt, teadmata, mida neiu sellega silmas pidas. "Ma mõtlesin siin pigem seda, kas sa bike'i sõidu üle elad sellises olekus," muigas Oliver.
Oliver Finley
Oliver Finley

Postituste arv : 326
Age : 30

Iseloomustus
Vanus: 19
Okupatsioon/Amet: õpilane
Päritolu: Kohalik

Tagasi üles Go down

Rohtu küsimas. Empty Re: Rohtu küsimas.

Postitamine by Ashley Winston Teis Juul 27, 2010 2:34 am

"Ema on mu kodukohas, ma olen siin üksi. Ma arvan, et kõigil kohalikel ajab ema neid üles... kui nad magama on jäänud," seletas Ashley ning naeratas siis. "Aaahhh, vabaalt elan üle selle," sõnas neiu Oliverile naeratades otsa vaadates.
Ashley Winston
Ashley Winston

Postituste arv : 267
Age : 30
Olen : enesekindel ning sõbralik, kindlasti mitte ülbe.

Iseloomustus
Vanus: 17
Okupatsioon/Amet: Õpilane
Päritolu: Ash on pärit Morrisest 70 km eemal asuvast pisikesest, üsna tundmatust külast.

Tagasi üles Go down

Rohtu küsimas. Empty Re: Rohtu küsimas.

Postitamine by Oliver Finley Teis Juul 27, 2010 2:40 am

"Mu ema lahkub näiteks liiga vara, et meid üles ajada," muigas Oliver ja noogutas siis. "Ja kus see sinu kodukoht siis on?"
Oliver Finley
Oliver Finley

Postituste arv : 326
Age : 30

Iseloomustus
Vanus: 19
Okupatsioon/Amet: õpilane
Päritolu: Kohalik

Tagasi üles Go down

Rohtu küsimas. Empty Re: Rohtu küsimas.

Postitamine by Ashley Winston Teis Juul 27, 2010 2:44 am

"Su ema on kooli arst, nagu ma su käitumisest kabinetis aru sain?" küsis Ashley Oliverilt. "Ma elan 70 km Morrisest eemal ühes väikeses külakeses. Sa kindlasti ei tea seda kohta," oli neiu kindel.
Ashley Winston
Ashley Winston

Postituste arv : 267
Age : 30
Olen : enesekindel ning sõbralik, kindlasti mitte ülbe.

Iseloomustus
Vanus: 17
Okupatsioon/Amet: Õpilane
Päritolu: Ash on pärit Morrisest 70 km eemal asuvast pisikesest, üsna tundmatust külast.

Tagasi üles Go down

Rohtu küsimas. Empty Re: Rohtu küsimas.

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele