Oli teisipäeva õhtu...

Go down

Oli teisipäeva õhtu...

Postitamine by Aaron Miller on Laup Juul 24, 2010 9:35 pm

... ja Moose veetis oma aega bowlingut mängides. Kõrvalt vaadates nägi see päris hale välja. Silmapiirilt ei paistnud ühtki sõpra. But that's Moose. Tal polnudki kuigi palju sõpru ja täna õppisid enamus neist vähestest kodus. Noormes oli bowlingus väga osav, kurikad kadusid osavalt ja kuul ei lennanud kordagi renni. Sellise osavuse võinuks saavutada igaüks, kes samapalju oma vaba aega keeglisaalis veetis, nagu Moose.
Noormees lennutas järgmise kuuli rajale ja see lõi kõik kurikad pikali. "Strike!" hüüdis nooruk rõõmsalt ja naeratas õnnelikult. Ta polnud kurb, et pidi üksi mängima, küll aga natuke üksik. Kellegagi koos mängida olnuks huvitavam.
Aaron Miller

Postituste arv : 138

Iseloomustus
Vanus: 16
Okupatsioon/Amet: Õpilane
Päritolu: Kohalik

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Oli teisipäeva õhtu...

Postitamine by Ashley Winston on Laup Juul 24, 2010 9:45 pm

Ash oli üksi mängivat noormeest mõne minuti jälginud, kuni too 'strike' karjus. Neidis naeris - jälgitava rõõm oli nii siiras. Kuna neiu seisis üsna noormehe raja lähedal, oli ta ka üsna kindel, et poiss märkab tänu sellele kõlavale naerule nüüd neidu. "Ilus vise oli," tegi ta komplimendi, naeratus nägu ehtimas.
Ashley Winston

Postituste arv : 267
Olen : enesekindel ning sõbralik, kindlasti mitte ülbe.

Iseloomustus
Vanus: 17
Päritolu: Ash on pärit Morrisest 70 km eemal asuvast pisikesest, üsna tundmatust külast.

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Aaron Miller on Laup Juul 24, 2010 9:54 pm

"Jaa," naeratas Moose ja viis oma pilgu hääle suunas. Ta silmitses veidi kohmetult kukalt sügades neidu mõndaaega. "Ma olen Moose," tutvustas noormees end, "Ma pole sind siin varem näinud." Aaron pistis oma käe neiu ninaalla, et tema kätt suruda.
Aaron Miller

Iseloomustus

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Ashley Winston on Laup Juul 24, 2010 9:57 pm

"Meeldiv, mina olen Ashley," naeratas Ash ning surus Moose'i kätt. "Võibolla sa pole mind siin varem seepärast näinud, et ma pole siin varem käinud ning olen linna uus? Aga see on kõigest oletus," muigas Ashley ning astus sammu lähemale. "Võin sinuga liituda või ootad sõpru?"
Ashley Winston

Iseloomustus
Päritolu: Ash on pärit Morrisest 70 km eemal asuvast pisikesest, üsna tundmatust külast.

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Aaron Miller on Laup Juul 24, 2010 10:13 pm

"Kohe kindlasti oled sa uus, sest mina tean, kust keegi tulnud on ja kes kellega käib," muigas Moose. Nooruk heitis pilgu taas rajale ja siis neiule. "Sa võid julgelt liituda. Nädala sees ei ole siin kedagi eriti," noogutas Moose innukalt ja kõndis rajani et mängu ümber programmeerida. "Niisiis et Ashley. Võib sind Tuhaks kutsuda?" muigas Moose. "Tead, sind võiks koguni Tuhkatriinuks kutsuda," muigas Aaron veelgi laiemalt.
Aaron Miller

Iseloomustus

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Ashley Winston on Laup Juul 24, 2010 10:26 pm

"Nii et kogu Morrise seltsielu on sul teada?" küsis Ash naeratades ning astus rajale veel lähemale. Ta ootas, mil Moose mängu ümber programmeerimise lõpetab. "Tuhk? See pole väga hea hüüdnimi. Ja miks Tuhkatriinu?" muigas ka Ash.
Ashley Winston

Iseloomustus

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Aaron Miller on Laup Juul 24, 2010 10:38 pm

"No sest tuhast saab Tuhkatriinu," muigas Moose ja salvestas programmi. "Sinu vise on esimene," naeratas noormees. "Ma lihtsalt hoian oma silmad ja kõrvad lahti ja tavaliselt ei panda mind tähele. Küsi ükskõik kelle kohta ja ma võin sulle temast nii mõndagi pajatada," rääkis Aaron.
Aaron Miller

Iseloomustus

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Ashley Winston on Laup Juul 24, 2010 10:46 pm

"Loogiline," muigas Ash ning võttis endale sobiva kuuli, mille ta üsna vilunud liigutusega kurikate poole teele lennutas. Kuus kurikat kukkus pikali ning neli jäi püsti. Ashley jäi Moose'i poole vaatama. "Mida sa kisakoori kaptenist tead?" küsis ta naeratusega.
Ashley Winston

Iseloomustus

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Aaron Miller on Laup Juul 24, 2010 11:01 pm

Moose muigas kavalalt. "Emma. Ta on linnapea tütar. Ülekoolitšikk. Kõik kes temaga läbi saavad hoiavad tema ligi ja kes mitte, need hoiavad kaugemale. Temaga ei tasu tüli norida, terve kisakoor on tema käpa all. Ta on ülbe ja ärahellitatud. Aga mida ta kõige enam vihkab, on see, kui mõni ta sõber talle noa selga lööb," rääkis Moose.
Aaron Miller

Iseloomustus

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Ashley Winston on Laup Juul 24, 2010 11:30 pm

"Karm tsikk," muigas Ash ning viskas nüüd oma nelja kurikat. Neist 2 läks pikali. "Pole paha," pomises neidis ning heitis siis pilgu Moose'ile. "Aga mida sa tead sellest kutist, keda Moose'iks kutsutakse+" küsis neiu naeratades, olles kindel, et Moose lihtsalt pole noormehe pärisnimi.
Ashley Winston

Iseloomustus

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Aaron Miller on Laup Juul 24, 2010 11:38 pm

Moose võttis kuuli ja silmitses kurikaid hetke enne, kui lennutas kuuli rajale. Kõik kümme kurikat lendasid pikali. "Ma tean, et ta on osav keeglikäsi," muigas Moose. "Mul on vanem õde. Ma ei saa läbi jalka tüüpidega ega ka kisakoori tšikkidega. Aga ma ei jää üldiselt kellelegi ka jalgu," seletas noormees.
Aaron Miller

Iseloomustus

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Ashley Winston on Püh Juul 25, 2010 12:00 am

"Neutraalne kutt, kes teab kõigist kõike... Sinuga tuleb vist hästi läbi saada," naeris Ash ning heitis pilgu ekraanile. Vaikselt raputas ta pead. "Ja mina mõtlesin, et ma mängin päris hästi keeglit," muigas ta.
Ashley Winston

Iseloomustus

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Aaron Miller on Püh Juul 25, 2010 12:16 am

"Ma ei keera kellelegi käru," muigas Moose. "Keegel tuleb ajaga," sõnas noormees.
Aaron Miller

Iseloomustus

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Ashley Winston on Püh Juul 25, 2010 10:26 pm

"Ikkagi oleks vist hea idee sinuga hästi läbi saada," naeris Ashley ning võttis uue kuuli. Sellega suutis neiu üheksa kurikat pikali ajada. "Sul on õigus," muigas ta ning võttis uue kuuli. See kahjuks viimast kurikat pikali ei ajanud. Ashley torutas huuli ning võttis hetkel diivanil istet. "On veel midagi, mida ma teadma peaks?"
Ashley Winston

Iseloomustus

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sponsored content

Sponsored content

Tagasi üles Go down

Tagasi üles