Morris Community High School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pikemal vahetunnil pargis uudistamas.

2 posters

Go down

Pikemal vahetunnil pargis uudistamas. Empty Pikemal vahetunnil pargis uudistamas.

Postitamine by Eliza Marilyn Bathory Nelj Juul 22, 2010 9:23 pm

Eliza sammus koolimajast välja ning suundus siis pargi poole. Siiani oli see linn ja ka kool endast hea mulje jätnud. Siiski oli veel kõik neiu jaoks vägagi uus ja ka huvitav. Parki polnud ta oma ringkäiguga veel jõudnud ning sellepärast ta sinna ka läks, et näha, milline see on.
Tal oli seljas valge maika taoline topp ning jalas lühikesed helesinised teksapüksid ja valged, kuid veidi määrdunud tennise sarnased papud. Õlal oli tal musta värvi kott, mille üle oli asetatud ka sinine pusa. Neiu punased ja kergelt lokkis kiharad olid lahti ning langesid lohakalt, aga siiski kenalt üle ta õlgade.
Marilyn kõndis pargis rahulikult edasi kuni jõudis üsna keskele. Seal otsustas ta pingile istuda ja vaatas lihtsalt uurivalt pargis ringi. Seal oli ilus. Igas pargis oli tegelikult ilus ja nii oli ka seal.
Eliza Marilyn Bathory
Eliza Marilyn Bathory

Postituste arv : 58
Age : 31

Iseloomustus
Vanus: 17
Okupatsioon/Amet: Õpilane ja poole kohaga ka Café de Bathory ettekandja.
Päritolu: Nii Rooma, Itaalia, kui ka London, Inglismaal.

Tagasi üles Go down

Pikemal vahetunnil pargis uudistamas. Empty Re: Pikemal vahetunnil pargis uudistamas.

Postitamine by Amanda Miller Reede Juul 23, 2010 6:54 am

Eemal istus Amanda ja proovis ruubiku-kuubikut kokku panna. Loomulikult tuli see tal pidevalt välja.
Ta tõstis korra uudistava pilgu ja märkas eemal punaste juustega tüdrukut.
Ta jäi teda pikemalt vaatama ja pomises omaette "Küllap on ta siin uus."
Ta ajas ennast pingilt püsti ja kõndis tundmatu poole. Ta seisis ta ette ja ulatas terekäe "Mina olen Amanda."
Amanda Miller
Amanda Miller

Postituste arv : 62
Age : 28

Iseloomustus
Vanus: 17
Okupatsioon/Amet: Õpilane
Päritolu: Kohalik

Tagasi üles Go down

Pikemal vahetunnil pargis uudistamas. Empty Re: Pikemal vahetunnil pargis uudistamas.

Postitamine by Eliza Marilyn Bathory Laup Juul 24, 2010 12:32 am

Bess vaatas muiates ringi kuni märkas üht võõrast tüdrukut enda poole kõndimas. No tegelikult olid tema jaoks kõik võõrad, aga see oli juba teine teema. "Meeldiv. Elizabeth olen," ütles ta Amanda kätt õrnalt surudes ja naeratades. Hetke möödudes lasi ta tütarlapse käest lahti ning asetas enda käe omale sülle.
Eliza Marilyn Bathory
Eliza Marilyn Bathory

Postituste arv : 58
Age : 31

Iseloomustus
Vanus: 17
Okupatsioon/Amet: Õpilane ja poole kohaga ka Café de Bathory ettekandja.
Päritolu: Nii Rooma, Itaalia, kui ka London, Inglismaal.

Tagasi üles Go down

Pikemal vahetunnil pargis uudistamas. Empty Re: Pikemal vahetunnil pargis uudistamas.

Postitamine by Amanda Miller Laup Juul 24, 2010 12:36 am

"Tohin ma istet võtta?" midagi mu sisemuses tahtis, et ma Elizabethiga räägiks. Vaatasin korra ta sinakaid silmi, muidugi ma hästi aru ei saanud mis värvi ta silmad on.
Amanda Miller
Amanda Miller

Postituste arv : 62
Age : 28

Iseloomustus
Vanus: 17
Okupatsioon/Amet: Õpilane
Päritolu: Kohalik

Tagasi üles Go down

Pikemal vahetunnil pargis uudistamas. Empty Re: Pikemal vahetunnil pargis uudistamas.

Postitamine by Eliza Marilyn Bathory Laup Juul 24, 2010 12:40 am

ot. Need on tegelikult rohelised. Iseloomustuse lehe pildil on lihtsalt kuidagi veider.

"Jah, muidugi." vastas Marilyn rahulikult naeratades. Amanda tundus huvitav. Vähemalt välimuselt küll.
Eliza Marilyn Bathory
Eliza Marilyn Bathory

Postituste arv : 58
Age : 31

Iseloomustus
Vanus: 17
Okupatsioon/Amet: Õpilane ja poole kohaga ka Café de Bathory ettekandja.
Päritolu: Nii Rooma, Itaalia, kui ka London, Inglismaal.

Tagasi üles Go down

Pikemal vahetunnil pargis uudistamas. Empty Re: Pikemal vahetunnil pargis uudistamas.

Postitamine by Amanda Miller Laup Juul 24, 2010 12:53 am

"Tänan." tegin oma kõige sõbralikumat naeratust ja võtsin ta kõrvale istet.
"Sa paistad uus." ei osanud kuidagi jututeemat alustada aga, see tundus kõige parem varjant olevat jututeema alustamiseks.
Amanda Miller
Amanda Miller

Postituste arv : 62
Age : 28

Iseloomustus
Vanus: 17
Okupatsioon/Amet: Õpilane
Päritolu: Kohalik

Tagasi üles Go down

Pikemal vahetunnil pargis uudistamas. Empty Re: Pikemal vahetunnil pargis uudistamas.

Postitamine by Eliza Marilyn Bathory Laup Juul 24, 2010 1:19 am

"Jah. Ma kolisin oma emaga alles eelmine nädal siia," lausus Bess muiates. "Ja sina paistad siin mitte nii uus olevat," lisas ta veel.
Eliza Marilyn Bathory
Eliza Marilyn Bathory

Postituste arv : 58
Age : 31

Iseloomustus
Vanus: 17
Okupatsioon/Amet: Õpilane ja poole kohaga ka Café de Bathory ettekandja.
Päritolu: Nii Rooma, Itaalia, kui ka London, Inglismaal.

Tagasi üles Go down

Pikemal vahetunnil pargis uudistamas. Empty Re: Pikemal vahetunnil pargis uudistamas.

Postitamine by Amanda Miller Laup Juul 24, 2010 1:47 am

"Jah, ma olen kohalik." naeratasin talle sõbralikult. "Kas sulle meeldib siin? Tegelikult ma ei teagi, kas ma võin teid sinatada," märkasin oma pisikest viga ja punastasin natuke.
Amanda Miller
Amanda Miller

Postituste arv : 62
Age : 28

Iseloomustus
Vanus: 17
Okupatsioon/Amet: Õpilane
Päritolu: Kohalik

Tagasi üles Go down

Pikemal vahetunnil pargis uudistamas. Empty Re: Pikemal vahetunnil pargis uudistamas.

Postitamine by Eliza Marilyn Bathory Laup Juul 24, 2010 2:06 am

"Üldiselt meeldib küll. Kõik on veel uus ja asi vajab harjumist, aga üldiselt on kõik kena ja tore," vastas Bess küsimusele. "Ikka võib sinatada. Ma olengi rohkem sinatamisega harjunud," tõdes näitsik muiates.
Eliza Marilyn Bathory
Eliza Marilyn Bathory

Postituste arv : 58
Age : 31

Iseloomustus
Vanus: 17
Okupatsioon/Amet: Õpilane ja poole kohaga ka Café de Bathory ettekandja.
Päritolu: Nii Rooma, Itaalia, kui ka London, Inglismaal.

Tagasi üles Go down

Pikemal vahetunnil pargis uudistamas. Empty Re: Pikemal vahetunnil pargis uudistamas.

Postitamine by Amanda Miller Laup Juul 24, 2010 2:11 am

Amanda naeratas "Siis sinatame, ega mullegi see teietamine meeltmööda väga pole."
"Kas sa tegeled ka kisakooriga," Amanda teadis, et kisakoori tüdrukud on koolis populaarsed ja tema nendega väga ei suhtle, aga mõnikord võis ju ka erandeid teha.
Amanda Miller
Amanda Miller

Postituste arv : 62
Age : 28

Iseloomustus
Vanus: 17
Okupatsioon/Amet: Õpilane
Päritolu: Kohalik

Tagasi üles Go down

Pikemal vahetunnil pargis uudistamas. Empty Re: Pikemal vahetunnil pargis uudistamas.

Postitamine by Eliza Marilyn Bathory Laup Juul 24, 2010 2:30 am

"Enam mitte. See tohutu hüppamine ja kargamine lihtsalt pole mulle," lausus Eliza ausalt. Ta oli kindel, et siingi on kisakoori tüdrukud popid ja mõneti ka üleolevad, sest seda olid nad põhimõtteliselt igas koolis, kus selline asi oli. Peale selle hüppamise ja kargamise polnud ka suur populaarsus ja üleolevus Bess'ile üldse omased.
"Aga sina?" küsis ta Amandalt vastu.
Eliza Marilyn Bathory
Eliza Marilyn Bathory

Postituste arv : 58
Age : 31

Iseloomustus
Vanus: 17
Okupatsioon/Amet: Õpilane ja poole kohaga ka Café de Bathory ettekandja.
Päritolu: Nii Rooma, Itaalia, kui ka London, Inglismaal.

Tagasi üles Go down

Pikemal vahetunnil pargis uudistamas. Empty Re: Pikemal vahetunnil pargis uudistamas.

Postitamine by Amanda Miller Laup Juul 24, 2010 3:21 am

"Ei, ma ei pea väga lugu kisakoorist, aga vahepeal on seda vaadata äge. Ma olen ise rohkem tuntud oma pikkade esseede pärast." naeratasin.
Amanda ei pidanud tantsides eriti rütmi ja sellepärast ei olnud ta ka üritanud kisakooriga ühineda. Liikumine ei ole tema jaoks.
"Kuskil koolis sa siis olid kisakooris?"
Amanda Miller
Amanda Miller

Postituste arv : 62
Age : 28

Iseloomustus
Vanus: 17
Okupatsioon/Amet: Õpilane
Päritolu: Kohalik

Tagasi üles Go down

Pikemal vahetunnil pargis uudistamas. Empty Re: Pikemal vahetunnil pargis uudistamas.

Postitamine by Eliza Marilyn Bathory Laup Juul 24, 2010 3:25 am

Eliza oskas küll tantsida ja rütmitunnetus oli tal samuti hea, aga sellist sorti 'tantsimine' polnud talle.
"Jah. Eelmine aasta Londonis. Terve kuu pidasin vastu, kuni ajani, mil mul oli pisike lahkheli kapteniga ja no see tõesti oli pisike, aga pärast seda mind igatahes sinna enam ei tahetud," lausus Bess muiates.
Eliza Marilyn Bathory
Eliza Marilyn Bathory

Postituste arv : 58
Age : 31

Iseloomustus
Vanus: 17
Okupatsioon/Amet: Õpilane ja poole kohaga ka Café de Bathory ettekandja.
Päritolu: Nii Rooma, Itaalia, kui ka London, Inglismaal.

Tagasi üles Go down

Pikemal vahetunnil pargis uudistamas. Empty Re: Pikemal vahetunnil pargis uudistamas.

Postitamine by Amanda Miller Laup Juul 24, 2010 3:31 am

Amada naeris "Oh neid kisakoori tüdrukuid," ta lõpetas naermise ja vaatas siis tõsise pilguga enda ketse.
Amanda Miller
Amanda Miller

Postituste arv : 62
Age : 28

Iseloomustus
Vanus: 17
Okupatsioon/Amet: Õpilane
Päritolu: Kohalik

Tagasi üles Go down

Pikemal vahetunnil pargis uudistamas. Empty Re: Pikemal vahetunnil pargis uudistamas.

Postitamine by Eliza Marilyn Bathory Laup Juul 24, 2010 4:24 am

"Jaah, aga ma ei kurda, et mind kambast välja heideti. Pigem oli see lausa kergendus," tunnistas Marilyn rahulikult.
Eliza Marilyn Bathory
Eliza Marilyn Bathory

Postituste arv : 58
Age : 31

Iseloomustus
Vanus: 17
Okupatsioon/Amet: Õpilane ja poole kohaga ka Café de Bathory ettekandja.
Päritolu: Nii Rooma, Itaalia, kui ka London, Inglismaal.

Tagasi üles Go down

Pikemal vahetunnil pargis uudistamas. Empty Re: Pikemal vahetunnil pargis uudistamas.

Postitamine by Amanda Miller Laup Juul 24, 2010 5:12 am

"Aga millega siis nüüd tegeled?" Amandat valdas suur uudishimu.
Amanda Miller
Amanda Miller

Postituste arv : 62
Age : 28

Iseloomustus
Vanus: 17
Okupatsioon/Amet: Õpilane
Päritolu: Kohalik

Tagasi üles Go down

Pikemal vahetunnil pargis uudistamas. Empty Re: Pikemal vahetunnil pargis uudistamas.

Postitamine by Eliza Marilyn Bathory Laup Juul 24, 2010 5:19 am

"Muusika ja kunstiga põhiliselt," vastas Bess õrna muigega. "Ja sa ise?"
Eliza Marilyn Bathory
Eliza Marilyn Bathory

Postituste arv : 58
Age : 31

Iseloomustus
Vanus: 17
Okupatsioon/Amet: Õpilane ja poole kohaga ka Café de Bathory ettekandja.
Päritolu: Nii Rooma, Itaalia, kui ka London, Inglismaal.

Tagasi üles Go down

Pikemal vahetunnil pargis uudistamas. Empty Re: Pikemal vahetunnil pargis uudistamas.

Postitamine by Amanda Miller Laup Juul 24, 2010 5:45 pm

"Tegelikult ei millegiga. Kodus ma laulan ja muidu jah ma olen ühendatud ruubiku-kuubikuga," Amanda naeratas ja võttis oma õlakotist värvilise ruubiku-kuubiku. Amanda ulatas selle Eliza poole. "Tahad ka proovida?"
Amanda Miller
Amanda Miller

Postituste arv : 62
Age : 28

Iseloomustus
Vanus: 17
Okupatsioon/Amet: Õpilane
Päritolu: Kohalik

Tagasi üles Go down

Pikemal vahetunnil pargis uudistamas. Empty Re: Pikemal vahetunnil pargis uudistamas.

Postitamine by Eliza Marilyn Bathory Laup Juul 24, 2010 6:28 pm

Bess muigas korra kavalalt ja võttis siis ruubiku-kuubiku vastu, vaadates seda igast küljest ning hakates siis seda kruttima. "Ma mingi aeg tegelesin ruubiku-kuubikuga ikka väga palju," tõdes ta.
Eliza Marilyn Bathory
Eliza Marilyn Bathory

Postituste arv : 58
Age : 31

Iseloomustus
Vanus: 17
Okupatsioon/Amet: Õpilane ja poole kohaga ka Café de Bathory ettekandja.
Päritolu: Nii Rooma, Itaalia, kui ka London, Inglismaal.

Tagasi üles Go down

Pikemal vahetunnil pargis uudistamas. Empty Re: Pikemal vahetunnil pargis uudistamas.

Postitamine by Amanda Miller Laup Juul 24, 2010 7:11 pm

"Nagu näha, asi käib sul päris kiiresti." Amanda naeratas ja vaatas kuidas Eliza ruubiku-kuubikuga tegeles.
"Kui sa tegeled kunstiga, siis on sul koolis vist kunsti lemmik aine?" Amanda suur soov oli alati olnud, et ta oskaks hästi joonistada.
Amanda Miller
Amanda Miller

Postituste arv : 62
Age : 28

Iseloomustus
Vanus: 17
Okupatsioon/Amet: Õpilane
Päritolu: Kohalik

Tagasi üles Go down

Pikemal vahetunnil pargis uudistamas. Empty Re: Pikemal vahetunnil pargis uudistamas.

Postitamine by Eliza Marilyn Bathory Püh Juul 25, 2010 12:26 am

Eliza kehitas esimese peale vaid õlgu ning kruttis edasi.
"Peaaegu. Kunsti tund on tore küll, aga mulle ei meeldis see, et seal peab enamasti joonistama mingit kindlat teemat ja siis on kõigil põhimõtteliselt samasugused joonistused," lausus neidis mõtlikult.
Eliza Marilyn Bathory
Eliza Marilyn Bathory

Postituste arv : 58
Age : 31

Iseloomustus
Vanus: 17
Okupatsioon/Amet: Õpilane ja poole kohaga ka Café de Bathory ettekandja.
Päritolu: Nii Rooma, Itaalia, kui ka London, Inglismaal.

Tagasi üles Go down

Pikemal vahetunnil pargis uudistamas. Empty Re: Pikemal vahetunnil pargis uudistamas.

Postitamine by Amanda Miller Püh Juul 25, 2010 12:45 am

"Jah. Vabateema on ikka kõige parem." Amanda naeratas.
"Tegelikult pole ma su vanustki küsinud. Vana sa oled?" Amanda lootis, et mõnigi tund võiks tal koos Elizaga olla, sest viimane paistis ikka päris tore olevat.
Amanda Miller
Amanda Miller

Postituste arv : 62
Age : 28

Iseloomustus
Vanus: 17
Okupatsioon/Amet: Õpilane
Päritolu: Kohalik

Tagasi üles Go down

Pikemal vahetunnil pargis uudistamas. Empty Re: Pikemal vahetunnil pargis uudistamas.

Postitamine by Eliza Marilyn Bathory Püh Juul 25, 2010 2:06 am

"Ma olen seitseteist," vastas Mary kergelt naeratades. "Ning sa ise?" küsis ta ka vastu nagu tal kombeks oli. Ta kruttis ruubiku-kuubikut veel veidi ning andis selle siis tagasi Amandale. Kuubiku kõik küljed olid lahendatud.
Eliza Marilyn Bathory
Eliza Marilyn Bathory

Postituste arv : 58
Age : 31

Iseloomustus
Vanus: 17
Okupatsioon/Amet: Õpilane ja poole kohaga ka Café de Bathory ettekandja.
Päritolu: Nii Rooma, Itaalia, kui ka London, Inglismaal.

Tagasi üles Go down

Pikemal vahetunnil pargis uudistamas. Empty Re: Pikemal vahetunnil pargis uudistamas.

Postitamine by Amanda Miller Püh Juul 25, 2010 2:23 am

"Ma olen ka seitseteist. Võibolla on meil mõned tunnid koos," ta võttis kuubiku Eliza käest ja pistis selle kotti. "Sa oled ikka päris osav," muigas ta ruubikut kotti surudes.
"Ma vist peaksin nüüd koolimajja minema," Amanda ei tahtnud enam midagi pärida niigi oli palju küsinud.
Amanda Miller
Amanda Miller

Postituste arv : 62
Age : 28

Iseloomustus
Vanus: 17
Okupatsioon/Amet: Õpilane
Päritolu: Kohalik

Tagasi üles Go down

Pikemal vahetunnil pargis uudistamas. Empty Re: Pikemal vahetunnil pargis uudistamas.

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele