Kohvitamas.

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Kohvitamas.

Postitamine by Mary Thomas on Nelj Juul 22, 2010 2:19 am

“Peaks küll...“ lausus ta mõtlikult. Tegelikult polnud ta teadetetahvlile erilist tähelepanu kunagi pööranud. “Igatahes, edu sulle katsetel,“ sõnas ta muiates ja viis pilgu taas aknast välja.
Mary Thomas

Postituste arv : 575

Iseloomustus
Vanus: 18
Okupatsioon/Amet: Õpilane.
Päritolu: Local

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Ashley Winston on Nelj Juul 22, 2010 2:25 am

"Siis ma näen seda ka sealt, sa ei pea end vaevama mu üles otsimisega," naeratas Ash sõbralikult. "Aitäh, edu läheb alati vaja," muigas ka Ashley ning tõusis siis lauast. "Ma olen muidu Ashley, meeldiv tutvuda," tutvustas neiu end lõpuks ning asetas oma õlakoti endale õlale. Ilma silmates tundus, et varsti võib vihma sadama hakata ning Ash'il polnud väiksematki soovi vihma kätte jääda. "Ma lahkun su seltskonnast nüüd. Nägemist," jättis neiu koolikaaslasega hüvasti ning väljus kohvikust. 'Ma usun, et me hakkame üksteist palju nägema,' mõtles tüdruk muigega, kui mööda tänavat kodupoole sammus.

OT: vabanda, ma ei tundnud et see teema kuhugi eriti enam välja viiks:D
Ashley Winston

Postituste arv : 267
Olen : enesekindel ning sõbralik, kindlasti mitte ülbe.

Iseloomustus
Vanus: 17
Okupatsioon/Amet: Õpilane
Päritolu: Ash on pärit Morrisest 70 km eemal asuvast pisikesest, üsna tundmatust külast.

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Mary Thomas on Nelj Juul 22, 2010 2:31 am

Neidis ainult noogutas. Ta vaatas korraks üles kui tütarlaps ennast tutvustas. Enda nime ta aga ei lausunud. Sellel ei olnud mõtet. Kogu kool teadis teda nagunii. Ta oli populaarne ju. Sellest piisas. Kui Ash püsti tõusis, tegi sama ka Mary ja vaatas välja. “Oli meeldiv,“ lausus ta ainult ning jälgis kuidas tütarlaps välja läks. Raskelt ohanud, võttis ta oma asjad ning lahkus samuti kohvikust, haigutades laialt. See vestlus polnud mitte kusagile viinud, aga sisetunne ütles talle, et ilmselt ta näeb seda tütarlast mõnel proovil.
Mary Thomas

Postituste arv : 575

Iseloomustus
Vanus: 18
Okupatsioon/Amet: Õpilane.
Päritolu: Local

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sponsored content

Sponsored content

Tagasi üles Go down