Morris Community High School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kohvitamas.

2 posters

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Go down

Kohvitamas. Empty Kohvitamas.

Postitamine by Ashley Winston Kolm Juul 21, 2010 11:54 pm

Ashley märkas tänaval kõndides seda armast kohvikut ning spontaanse inimesena astus neiu sinna ka kohe sisse. Pärastlõunasel ajal istus kohvikus palju noori ning see ajas tüdruku näole naeratuse. Suuremosa istusid kambakesi laudade ääres, hõivates ka teiste laudade toole ning kuigi Ash oli kohvikus üksi, tundis ta siiski kambavaimu sellest kohast õhkumas. Endale musta kohvi tellinud, istus neidis ühte vähestesse lauda, mille äärde toolid alles olid jäänud, ning põimis oma pikad näpud ümber kohvitassi.
Ashley Winston
Ashley Winston

Postituste arv : 267
Age : 30
Olen : enesekindel ning sõbralik, kindlasti mitte ülbe.

Iseloomustus
Vanus: 17
Okupatsioon/Amet: Õpilane
Päritolu: Ash on pärit Morrisest 70 km eemal asuvast pisikesest, üsna tundmatust külast.

Tagasi üles Go down

Kohvitamas. Empty Re: Kohvitamas.

Postitamine by Mary Thomas Kolm Juul 21, 2010 11:58 pm

Kuigi Mary ei olnud kõige suurem kohvi armastaja, tundis ta ennast praegu väsinuna. Trennid hõivasid küll väikese osa tema päevast, aga ta andis alati endast parima, et olla teistest üle.
Kui ta sisse astus, vaatas ta ainult hetkeks inimeste poole. Ta kandis endiselt kisakoori rõivaid. Tal ei olnud lihtsalt viitsimist oma riideid vahetada. Küll ta seda kodus teeb. Peatunud leti juures, tellis ta omale tavalise kohvi ja selle eest ära maksnud, võttis ta kolm pisikest suhkrukuubikut ning jäi taaskord ringi vaatama. Nähes, et eemal istub üks tema koolikaaslane, ohkas ta vaikselt. Igatahes kellegiga on parem passida kui üksinda.
Ta läks sinnapoole ja manades näole väsinud naeratuse, istus ta vastastoolile. “Loodan, et sa ei pane pahaks,“ oletas ta.
Mary Thomas
Mary Thomas

Postituste arv : 575
Age : 30

Iseloomustus
Vanus: 18
Okupatsioon/Amet: Õpilane.
Päritolu: Local

Tagasi üles Go down

Kohvitamas. Empty Re: Kohvitamas.

Postitamine by Ashley Winston Nelj Juul 22, 2010 12:01 am

Ashley oli süvenenud oma kohvitassi ning võpatas, kui keegi teda kõnetas. Naeratades tundis ta ära ühe paljudest koolikaaslastest. Kisakoori liige, kui riietust vaadata. "Ei, ole lahke," naeratas tütarlaps lahkelt ning jälgis nüüd pea viltu neiut. "Kisakoor on raske?" küsis ta. Sisimas oleks ka Ashley soovinud kisakooris olla. Tants siiski oli neidise elu. Kuid tundmatu tüdrukuna tundus täiesti võimatu sinna pääseda.
Ashley Winston
Ashley Winston

Postituste arv : 267
Age : 30
Olen : enesekindel ning sõbralik, kindlasti mitte ülbe.

Iseloomustus
Vanus: 17
Okupatsioon/Amet: Õpilane
Päritolu: Ash on pärit Morrisest 70 km eemal asuvast pisikesest, üsna tundmatust külast.

Tagasi üles Go down

Kohvitamas. Empty Re: Kohvitamas.

Postitamine by Mary Thomas Nelj Juul 22, 2010 12:11 am

Mary paljastas ühe oma harvadest naeratustest ja rüüpas kohvi ning kirtsutas nina. Siis lisas ta sinna paar suhkrukuubikut ning vaatas tütarlapse poole, kui ta küsimuse kisakoori kohta esitas. Kui ta vaid teaks palju neidis ise pingutas seal, siis ta ei küsiks. Kuid ta ainult noogutas, hakkamata talle ette laduma mida nad täpsemalt seal tegid. Selle poolest ta erines väga paljudest omavanustest. Mary leidis, et kuigi ta on väga paljudes asjades teistest parem, ei kuulutanud ta sellest eriti kellelegi. Samuti ei ajanud ta kuulujutte laiali sest need olid lihtsalt mõttetud.
Mary Thomas
Mary Thomas

Postituste arv : 575
Age : 30

Iseloomustus
Vanus: 18
Okupatsioon/Amet: Õpilane.
Päritolu: Local

Tagasi üles Go down

Kohvitamas. Empty Re: Kohvitamas.

Postitamine by Ashley Winston Nelj Juul 22, 2010 12:17 am

"Okei," sõnas Ashley vaikselt ning rüüpas kohvi. Too neiu oli ilmselgelt väsinud ning Ash ei tahtnud talle küsimustega pinda käia. Selle asemel võttis tüdruk oma kotist ploki ning pani telefonist mängima ühe loo, samal ajal hakates paberile loo järgi tantsu kirjeldama. Varsti oli paberil paljude lühendite ning ebamääraste joonistega 'tants', kui seda nii nimetada sai, ning Ash naeratas omaette. Uut lonksu kohvist võttes ning lugu repeat'i peal hoides, täiendas tüdruk kirjeldust.
Ashley Winston
Ashley Winston

Postituste arv : 267
Age : 30
Olen : enesekindel ning sõbralik, kindlasti mitte ülbe.

Iseloomustus
Vanus: 17
Okupatsioon/Amet: Õpilane
Päritolu: Ash on pärit Morrisest 70 km eemal asuvast pisikesest, üsna tundmatust külast.

Tagasi üles Go down

Kohvitamas. Empty Re: Kohvitamas.

Postitamine by Mary Thomas Nelj Juul 22, 2010 12:24 am

Mary lubas vaikusel rahulikult nende mõlema kohale langeda, lausumata ise seejuures midagi. Ta kuulas vaikides ka kampade omavahelisi vestlusi ja rüüpas oma magusamat kohvi. Viimaks vaatas ta ka tütarlapse enda poole, kes kirjutas midagi. Nii palju kui ta tagurpidi lugeda oskas, suutis ta omalegi tuttava sõna välja veerida ja ta muigas vildakalt. “Sind huvitavad tantsud?“ küsis ta järsku, ise üllatunud olles kui pehmelt tema hääl kõlab.
Mary Thomas
Mary Thomas

Postituste arv : 575
Age : 30

Iseloomustus
Vanus: 18
Okupatsioon/Amet: Õpilane.
Päritolu: Local

Tagasi üles Go down

Kohvitamas. Empty Re: Kohvitamas.

Postitamine by Ashley Winston Nelj Juul 22, 2010 12:29 am

Ashley noogutas ning lõpetas sõna kirjutamise. "Jah," sõnas neiu veel oma noogutuse kinnituseks ja asetas pastaka lauale. Ash toetas end vastu tooliselga ning võttis uue lonksu oma mustast kohvist. "Ma olen sellega põhimõtteliselt kogu elu tegelenud ning mulle endale meeldib ka tantse luua," seletas neidis. "Sellega hetkel tegelesingi."
Ashley Winston
Ashley Winston

Postituste arv : 267
Age : 30
Olen : enesekindel ning sõbralik, kindlasti mitte ülbe.

Iseloomustus
Vanus: 17
Okupatsioon/Amet: Õpilane
Päritolu: Ash on pärit Morrisest 70 km eemal asuvast pisikesest, üsna tundmatust külast.

Tagasi üles Go down

Kohvitamas. Empty Re: Kohvitamas.

Postitamine by Mary Thomas Nelj Juul 22, 2010 12:34 am

Kui nende koolis oli nii palju andekaid tantsijaid, miks nad siis ei tulnud kunagi proovidele selleks, et üritada meeskonda saada? Ka tema oli kogu oma elu tantsimisega tegelenud mis oli ka üks eeliseks pärast seda kui ta oli kaheksandas läinud oma esimesele proovile. Ta ei saanud sisse ainult sellepärast, et ta liiga noor oli olnud, kuid kui ta kümnendas klassis uuesti kutse sai, oli tema esimese vooruga koheselt sees.
“Kas ma tohiksin seda näha?“ küsis ta, sirutades käe paberi suunas välja. Teda huvitasid väga paljude omaloomingud ning kuna paistis, et mõlemate kirg on tants, soovis ta seda vähemalt natukenegi uurida.
Mary Thomas
Mary Thomas

Postituste arv : 575
Age : 30

Iseloomustus
Vanus: 18
Okupatsioon/Amet: Õpilane.
Päritolu: Local

Tagasi üles Go down

Kohvitamas. Empty Re: Kohvitamas.

Postitamine by Ashley Winston Nelj Juul 22, 2010 12:39 am

Ashley vaid naeris. "Jah, loomulikult sa võid seda näha, iseasi, kas sa sellest aru ka saad," sõnas Ash muigega ning lükkas ploki koolikaaslase poole. "Mu käekiri pole tantsu luues just kõige selgem," muigas tüdruk uuesti ning jäi pea viltu Mary't jälgima. "Aaa, äkki tahad muusikat ka?" küsis Ash järsku ning lükkas oma iPodi koos kõrvaklappidega samuti teisele poole lauda. Tuli vaid play vajutada, ning lugu olekski käima hakanud.
Tants oli hiphopi stiilis paljude moderntantsu ning klassika liigutustega. Tants oli loodud vähemalt neljale neiule ning kirjas oli üsna palju hüppeid. Algaja selle tantsu tantsimisega hakkama poleks saanud, kuid tervikuna ning kogenenud tantsijate käes oleks tants olnud midagi väga head.

ot: laul https://www.youtube.com/watch?v=BPXnDzCsxE0
Ashley Winston
Ashley Winston

Postituste arv : 267
Age : 30
Olen : enesekindel ning sõbralik, kindlasti mitte ülbe.

Iseloomustus
Vanus: 17
Okupatsioon/Amet: Õpilane
Päritolu: Ash on pärit Morrisest 70 km eemal asuvast pisikesest, üsna tundmatust külast.

Tagasi üles Go down

Kohvitamas. Empty Re: Kohvitamas.

Postitamine by Mary Thomas Nelj Juul 22, 2010 12:48 am

Võtnud paberi vastu, ta ainult noogutas Ashleyle kui too selgitas ja muusikast ei öelnud ta ka ära. Kuigi tal oli üldse teistsugune maitse, ei hakanud ta muusikat üldse kommenteerima. Vähemalt sellega tekkis tal ettekujutus kuidas see kõik välja tulema peaks. Lõpetanud lugemise, asetas ta paberi tagasi lauale ja noogutas talle taaskord kergelt.
“Kavatsed sa seda oma sõpradega esitada?“ küsis ta. Tegelikult tantsiks ta isegi seda, kui talle muidugi luba antakse. Neidist ju huvitasid kõiksugu tantsud.
Mary Thomas
Mary Thomas

Postituste arv : 575
Age : 30

Iseloomustus
Vanus: 18
Okupatsioon/Amet: Õpilane.
Päritolu: Local

Tagasi üles Go down

Kohvitamas. Empty Re: Kohvitamas.

Postitamine by Ashley Winston Nelj Juul 22, 2010 12:57 am

Ash kehitas õlgu. "Kui ma endale siin tantsuga tegelevaid sõpru leian, siis miks mitte," sõnas ta ning tõmbas ploki koos iPodiga enda ette tagasi. "Enne peaksin muidugi selle ka päriselt läbi tantsima... ega paberi peal ikka päris õiget pilti tantsust ei saa.. Võibolla ei saagi nii," lausus Ashley.
Ashley Winston
Ashley Winston

Postituste arv : 267
Age : 30
Olen : enesekindel ning sõbralik, kindlasti mitte ülbe.

Iseloomustus
Vanus: 17
Okupatsioon/Amet: Õpilane
Päritolu: Ash on pärit Morrisest 70 km eemal asuvast pisikesest, üsna tundmatust külast.

Tagasi üles Go down

Kohvitamas. Empty Re: Kohvitamas.

Postitamine by Mary Thomas Nelj Juul 22, 2010 1:02 am

Tütarlaps noogutas. Muidugi pidi selle kõik alguses ise läbi tegema ja siis kas muutma või kui kõik sobis ja See oli teiste normi piirides, võis ju ka teisi ühinema kutsuda. “Ma soovin sulle edu,“ lausus ta ning rüüpas seejärel oma kohvi edasi, suunates pilgu aknast välja. Kooliaasta veel ja ta lõpetab siinsed õppimised! Edasi soovis ta minna kusagile mujale. Õppima, seda kindlasti, kuid siinsetest aladest minema.
Mary Thomas
Mary Thomas

Postituste arv : 575
Age : 30

Iseloomustus
Vanus: 18
Okupatsioon/Amet: Õpilane.
Päritolu: Local

Tagasi üles Go down

Kohvitamas. Empty Re: Kohvitamas.

Postitamine by Ashley Winston Nelj Juul 22, 2010 1:04 am

Ash naeratas ning pani oma ploki ja iPodi kotti tagasi. "Aitäh," sõnas ta. Peale mõningast vaikust katkestas selle Ashley pehme hääl. "Kas see aasta on kisakoori katsed juba olnud?" küsis ta.
Ashley Winston
Ashley Winston

Postituste arv : 267
Age : 30
Olen : enesekindel ning sõbralik, kindlasti mitte ülbe.

Iseloomustus
Vanus: 17
Okupatsioon/Amet: Õpilane
Päritolu: Ash on pärit Morrisest 70 km eemal asuvast pisikesest, üsna tundmatust külast.

Tagasi üles Go down

Kohvitamas. Empty Re: Kohvitamas.

Postitamine by Mary Thomas Nelj Juul 22, 2010 1:21 am

Mary lükkas oma juuksed üle õla ning vangutas pead. “Veel mitte,“ vastas ta. Isegi võistluste aegu polnud keegi kuulutanud, kuid vähemalt need kisakoori tüdrukud olid alustanud treeningutega. Alati pidi andma endast parima selleks, et olla Parim. “Tahad ühineda?“ küsis ta, kergitades kulmu. Ta ei oleks üllatunud kui vastus 'Jah' oleks. Uusi liikmeid oli nagunii vaja. Kasvõi tagavaruks.
Mary Thomas
Mary Thomas

Postituste arv : 575
Age : 30

Iseloomustus
Vanus: 18
Okupatsioon/Amet: Õpilane.
Päritolu: Local

Tagasi üles Go down

Kohvitamas. Empty Re: Kohvitamas.

Postitamine by Ashley Winston Nelj Juul 22, 2010 1:27 am

"Võiks ju... Eks ma ole sellega ennegi tegelenud," lausus Ashley. "Sa ei usu, et ma sisse saaks?"
Ashley Winston
Ashley Winston

Postituste arv : 267
Age : 30
Olen : enesekindel ning sõbralik, kindlasti mitte ülbe.

Iseloomustus
Vanus: 17
Okupatsioon/Amet: Õpilane
Päritolu: Ash on pärit Morrisest 70 km eemal asuvast pisikesest, üsna tundmatust külast.

Tagasi üles Go down

Kohvitamas. Empty Re: Kohvitamas.

Postitamine by Mary Thomas Nelj Juul 22, 2010 1:31 am

“Ma ei saa öelda, et ei usu sest ma pole sind tantsimas näinud. Ja kui on proovid, siis olen mina neutraalne. Ma pole kapten ja see pole minu otsustada kes sisse saab või mitte,“ lausus ta oma vaiksel häälel, tõstes kohvitassi huultele. “Aga ma soovitaksin sul anda endast parima. See tuleb sulle endale ainult kasuks kui sa tahad kisakoori sisse saada.“ Ta ei kavatsenud küll kedagi julgustada vaid ta rääkis asja nii, kuidas see tegelikult oli. Need, kes kohe üldse ei üritanud, nemad ei saanud sissegi.
Mary Thomas
Mary Thomas

Postituste arv : 575
Age : 30

Iseloomustus
Vanus: 18
Okupatsioon/Amet: Õpilane.
Päritolu: Local

Tagasi üles Go down

Kohvitamas. Empty Re: Kohvitamas.

Postitamine by Ashley Winston Nelj Juul 22, 2010 1:37 am

Ash hakkas naerma. "Ma annan alati endast parima, olgu see siis mu kooli playboxi number või kisakoori katsed. Kui on üks asi, millesse ma täielikult pühendunud olen, siis see on tantsimine," sõnas Ashley. "Nii et sinu jutu järgi mul ilmselt ei ole erilisi probleeme selle endast parima andmisega."
Ashley Winston
Ashley Winston

Postituste arv : 267
Age : 30
Olen : enesekindel ning sõbralik, kindlasti mitte ülbe.

Iseloomustus
Vanus: 17
Okupatsioon/Amet: Õpilane
Päritolu: Ash on pärit Morrisest 70 km eemal asuvast pisikesest, üsna tundmatust külast.

Tagasi üles Go down

Kohvitamas. Empty Re: Kohvitamas.

Postitamine by Mary Thomas Nelj Juul 22, 2010 1:41 am

Ta rüüpas oma kohvi, kergitades taas kulmu kui tütarlast oli tabanud suur enesekindlus. “Ma pole seda öelnud,“ lausus ta vaiksel häälel, langetades tassi ja asetades selle vaikse kolksatusega lauale. “Ma hoiatasin sind, et sa võiksid seda teha. Need, kes seda asja lihtsalt võtavad, ei saa sisse,“ sõnas ta, kehitades õlgu. See ei olnud tegelikult tema probleem kas keegi sisse sai või mitte. Kui sai, siis oli ta vastutulelik. Uus liige sellegi poolest ju. Ja kui mitte, siis seda ei saanud ta muuta.
Mary Thomas
Mary Thomas

Postituste arv : 575
Age : 30

Iseloomustus
Vanus: 18
Okupatsioon/Amet: Õpilane.
Päritolu: Local

Tagasi üles Go down

Kohvitamas. Empty Re: Kohvitamas.

Postitamine by Ashley Winston Nelj Juul 22, 2010 1:47 am

"Ma arvasin, et see on iseenesest mõistetav, et inimesed annavad endast parima, eriti kui nad millegi sellisega tegeleda tahavad. Sa väidad, et teised teie kisakooris ei tee seda?" Ashley hääl muutus veidi pehmemaks, kui see ennist oli olnud. Ta lihtsalt ei saanud aru, mida too tüdruk selle all mõtleb. Neidis oli kindel, et kõik kisakooris annavad endast parima, aga koolikaaslane rääkis justkui ainult tema annaks endast parima.
Ashley Winston
Ashley Winston

Postituste arv : 267
Age : 30
Olen : enesekindel ning sõbralik, kindlasti mitte ülbe.

Iseloomustus
Vanus: 17
Okupatsioon/Amet: Õpilane
Päritolu: Ash on pärit Morrisest 70 km eemal asuvast pisikesest, üsna tundmatust külast.

Tagasi üles Go down

Kohvitamas. Empty Re: Kohvitamas.

Postitamine by Mary Thomas Nelj Juul 22, 2010 1:52 am

“Ei,“ sõnas ta silmi pööritades. “Ma räägin, et väga paljud tulevad katsetele nii, nagu oleks see lihtsalt nali. Nad ei võta asja tõsiselt ja kui nad sisse ei saa, on nad solvunud,“ lausus ta jahedalt, trummeldades oma lühikeste küüntega vastu lauda. Muidugi oli ta kindel, et ta üritas Kõvasti, kuid samas ei teadnud ta ju kuidas teised ennast pärast trenne tunnevad.
Mary Thomas
Mary Thomas

Postituste arv : 575
Age : 30

Iseloomustus
Vanus: 18
Okupatsioon/Amet: Õpilane.
Päritolu: Local

Tagasi üles Go down

Kohvitamas. Empty Re: Kohvitamas.

Postitamine by Ashley Winston Nelj Juul 22, 2010 1:54 am

Ashley vaatas kaaslast ning raputas siis pead. "Ei, ma ei usu seda. Ma olen kindel, et kõik annavad endast ENDA parima, aga ilmselgelt suurema osa nende puhul see pole piisav. Või nad ei tantsi piisavalt hästi. Või midagi muud. Igaljuhul arvan ma, et vähemalt enamus neist, kes tulevad katsetele, annavad endast parima," seletas Ash ning ohkas. "Võibolla mõni üksik tuleb nalja tegema."
Ashley Winston
Ashley Winston

Postituste arv : 267
Age : 30
Olen : enesekindel ning sõbralik, kindlasti mitte ülbe.

Iseloomustus
Vanus: 17
Okupatsioon/Amet: Õpilane
Päritolu: Ash on pärit Morrisest 70 km eemal asuvast pisikesest, üsna tundmatust külast.

Tagasi üles Go down

Kohvitamas. Empty Re: Kohvitamas.

Postitamine by Mary Thomas Nelj Juul 22, 2010 2:02 am

Mary kehitas õlgu. See polnud tõesti tema probleem. Kui nad ei osanud piisavalt hästi tantsida, pidid nad rohkem õppima. Kui nad andsid endast parima, pidid nad endast jätma Veel parema mulje. Tütarlaps ise oli andnud endast KÕIK, et edasi saada. Ja ta saigi. Enam polnud see tema mure palju tuli võistlema või mitte.
“See on nende oma asi,“ kordas ta oma mõtteid. “Mida neil vaja on, on usk iseendasse. See on kõige parem asi. Ja kui neil seda pole, nad kukuvad läbi sest ilma selleta pole neil peale iseenda mitte kedagi,“ sõnas ta vaikselt.
Mary Thomas
Mary Thomas

Postituste arv : 575
Age : 30

Iseloomustus
Vanus: 18
Okupatsioon/Amet: Õpilane.
Päritolu: Local

Tagasi üles Go down

Kohvitamas. Empty Re: Kohvitamas.

Postitamine by Ashley Winston Nelj Juul 22, 2010 2:06 am

"Nojaaah... Aga samas, kui sa oled ikka täiesti-täiesti puujalg, ei piisa ka usust endale," lükkas Ash neiu väite jällegi ümber. Tüdruku näpud olid ümber tühja ning jahedaks muutunud kohvitassi põimitud ning neiu pilk rändas kohvikus ringi, iga natukese aja tagant siiski jälle Mary'le pidama jäädes.
Ashley Winston
Ashley Winston

Postituste arv : 267
Age : 30
Olen : enesekindel ning sõbralik, kindlasti mitte ülbe.

Iseloomustus
Vanus: 17
Okupatsioon/Amet: Õpilane
Päritolu: Ash on pärit Morrisest 70 km eemal asuvast pisikesest, üsna tundmatust külast.

Tagasi üles Go down

Kohvitamas. Empty Re: Kohvitamas.

Postitamine by Mary Thomas Nelj Juul 22, 2010 2:10 am

“Puujalad annavad endast ka rohkem kui need, kes oskavad tantsida,“ lausus neidis kindlalt. Ta oli ju näinud neid, kes üritasid liituda kisakooriga ja ei saanud edasi. Ja ta oli näinud ka neid, kes Said edasi. Need olid liiga erinevad isiksused lihtsalt.
“Ma annan sulle teada kuna toimub meie esimene sisseastumisproov,“ lausus ta viimaks, keerutades kohvitassi oma pikkade sõrmede vahel.
Mary Thomas
Mary Thomas

Postituste arv : 575
Age : 30

Iseloomustus
Vanus: 18
Okupatsioon/Amet: Õpilane.
Päritolu: Local

Tagasi üles Go down

Kohvitamas. Empty Re: Kohvitamas.

Postitamine by Ashley Winston Nelj Juul 22, 2010 2:12 am

Ash ohkas ning kehitas õlgu. Tema ja selle kisakoorlase vaated olid liiga erinevad, lihtsam oli lihtsalt teema jätta. "Kas neid koolis kuhugi tahvlile üles ei panda?" küsis ta.
Ashley Winston
Ashley Winston

Postituste arv : 267
Age : 30
Olen : enesekindel ning sõbralik, kindlasti mitte ülbe.

Iseloomustus
Vanus: 17
Okupatsioon/Amet: Õpilane
Päritolu: Ash on pärit Morrisest 70 km eemal asuvast pisikesest, üsna tundmatust külast.

Tagasi üles Go down

Kohvitamas. Empty Re: Kohvitamas.

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele